Gun Game - Arms Race
0 (0)

Gun Game - Arms Race

Opis:

Gra Gun Game - Arms Race  to fajna strzelanka, w której musisz polować na totemy innych graczy w fajnych lokalizacjach i zabijać ich, aby zbliżyć się do zwycięstwa.

Każdy strzelec jest odpowiedzialny za siebie i musi poradzić sobie ze wszystkimi, których spotka po drodze. Należy zachować ostrożność i rozejrzeć się, aby nie stać się ofiarą innego wojownika. Mapa jest widoczna w prawym górnym rogu, łatwo jest określić ruch bohaterów znajdujących się stosunkowo blisko niej. Na początku nie ma żadnych korzyści, wszystkie postacie mają tę samą broń. Jeśli wojownikowi udało się kogoś zastrzelić - jego narzędzie zmienia się automatycznie. Śmierć nie staje się wyrokiem, po powrocie do tej samej pozycji, z tym samym urządzeniem do pokonania, które było przed śmiercią.

Istnieje system rankingowy, który przypisuje rodzaj ataku w zależności od liczby zniszczonych wrogów. Nie należy oczekiwać ulepszeń, nóż będzie ostatnią otrzymaną bronią. Zwycięskie trofeum trafi do kogoś, kto zdoła użyć ostrego przedmiotu, który zakończy się śmiercią dla wroga. Nagrody przyznawane są na podstawie liczby zabitych postaci. Na górnym panelu wyświetlany jest licznik czasu, który liczy minuty do końca meczu. Czasami zwycięzca pojawia się przed upływem czasu, a następnie gra kończy się przed terminem.

Charakterystyczne cechy gry Gun Game - Arms Race:

  • strzelaniny dla wielu graczy na stronach;
  • zmiana broni po zniszczeniu antagonisty;
  • odpowiedzialność za twój oddział;
  • wybór zbroi, wyposażenia i innych;
  • widok z pierwszej osoby.

Twórcy ciężko pracowali nad trójwymiarowym projektem graficznym. Wędrówka po kolorowych mapach z różnorodnymi obiektami naturalnymi i zbudowanymi to przyjemność. Dostosowanie wyglądu pozwala nieco dostosować postać, wybrać ekwipunek, garnitur, maskę dla niego. Zasady kontroli są również zachęcające, strzelanie odbywa się w trybie automatycznym, wystarczy skierować cel na cel na żywo. Trening jest zalecany na specjalnej strzelnicy, na której bohater ma do dyspozycji dowolną broń. Fani gatunku z pewnością docenią tę strzelankę online!


Reklama

Gun Game - Arms Race

Wszystkie aplikacje SuperGaming na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/19 12:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |