ROCKMAN X DiVE
0 (0)

Opis:

Gra ROCKMAN X DiVE to klasyka gatunku platformówki, która zyskała nowoczesną (w ramach gatunku) grafikę, która nie przyciąga wzrok pikselowymi funkcjami, ale jednocześnie zachowuje typowy dla gatunku format i na pewno spodoba się fanom serii.

Jak już pisaliśmy, przygotowaliśmy grę w studiu CAPCOM, a ściślej w tajwańskiej jednostce. Ale jeśli zagłębisz się w historię, nowy produkt będzie znacznie bardziej interesujący niż się spodziewano.

Warto zauważyć, że wielu graczy, a nawet fanów kreatywności CAPCOM, może nie wiedzieć o serii ROCKMAN, jednak jest to tylko alternatywna nazwa najpopularniejszego produktu firmy, serii gier Mega Man, po prostu popularnej w Japonii, gdzie gra jest znana w ten sposób. Uważni gracze zauważyli, że seria Mega Man została już zaprezentowana na Androida, 6 części gry są przedstawione w klasycznej wersji i za pieniądze, co odróżnia je od naszego nowego produktu, który jest bezpłatny i przyzwyczaił się do współczesnych graczy, a nie jak w 1993 roku kiedy gra się właśnie pojawiła.

W grze czeka na ciebie miasto przyszłości, w którym odbędzie się kolejna konfrontacja naszych bohaterów z ogromną liczbą przeciwników i bossów przy wspaniałej muzyce i towarzyszących jej dźwiękach strzałów, skoków i eksplozji. Oczywiście gra ma również możliwość uzupełniania poziomów razem ze znajomymi, ale jak dotąd wszystkie serwery są tylko w Azji, więc jeśli jesteś daleko, szybkość dostępu do nich będzie dość niewielka.

Funkcje gry ROCKMAN X DiVE na Androida:

  • Klasyka gatunku z doskonałą, nowoczesną grafiką
  • Możliwość gry online z przyjaciółmi
  • Wiele poziomów o różnym stopniu trudności
  • Dynamiczna rozgrywka
  • Reklamy i zakupy nie zostały jeszcze zauważone, co jest podejrzane
  • Gra obsługuje kontrolery Bluetooth

Wady gry:

  • Serwery znajdują się tylko w Azji

Podsumowując: gra ROCKMAN X DiVE nadaje się nie tylko dla fanów Mega Mana i jego przygód, jest to doskonała platformówka, którą można bezpiecznie nazwać klasyczną dla gatunku, ale pod pewnymi względami nawet referencyjną.


Reklama

ROCKMAN X DiVE

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/20 09:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |