Dystopia: Modern Empires
0 (0)

Dystopia: Modern Empires

Opis:

Gra Dystopia: Modern Empires  to strategia cyberpunka, w której musisz budować bazę, rekrutować jednostki, zarządzać dowódcami i brać udział w bitwach online.

Gracz wchodzi w futurystyczną przestrzeń i zaczyna budować różne budynki, aby wzmocnić terytorium swoich żołnierzy. Przeciwnicy mogą atakować tę strefę, dlatego potrzebna jest wysokiej jakości podstawowa ochrona. Po zakończeniu priorytetowych prac budowlanych możesz skoncentrować się na poszukiwaniu i atakowaniu konstrukcji innych osób. Aby wdrożyć ataki, potrzebni są wykwalifikowani wojownicy i ci, którzy potrafią kompetentnie nimi zarządzać. Szczególną uwagę przywiązuje się do interakcji z dowódcami; ich wpływ na wynik bitew jest znacznie większy niż wielu żołnierzy.

Wojsko będzie miało wspaniały sprzęt wojskowy, ogromny wybór fantastycznych modeli broni, przyzwoitą odzież. Każdy z tych parametrów można poprawić, doprowadzając pożądane cechy do idealnych wartości. Terytoria z budynkami zbudowanymi przez wrogów muszą być przeszukiwane przez dzielnice miasta. Będą wyglądać, jakby zostały stworzone przez prawdziwego gracza przy pomocy swoich totemów. Zniszczenie każdego obiektu podstawowego jest jednym z głównych celów. Konieczne jest przemyślenie strategii działania, przygotowanie się do ewentualnych kontrataków i rozpoczęcie dynamicznej bitwy.

Charakterystyczne cechy gry Dystopia: Modern Empires:

  • tworzenie zespołów jasnych postaci;
  • podnoszenie umiejętności, ulepszanie sprzętu;
  • różnorodny sprzęt i broń;
  • naloty na bazy przeciwników;
  • eksploracja fantastycznego miasta.

Możesz wykonywać misje i opierać się sztucznej inteligencji lub walczyć z prawdziwymi użytkownikami. W tym drugim przypadku dozwolone jest łączenie się w sojusze i rozmowy. Format online pozwala uczyć się ważnych informacji od potencjalnych współpracowników i przeciwników. Umożliwia dostosowanie strategii do różnych warunków.

Ładna grafika zachwyci wszystkich fanów cyberpunku. Jasne postacie prowadzą dialog i opowiadają wiele interesujących rzeczy. Przemyślany system aktualizacji umożliwia ulepszanie w dowolnym pożądanym kierunku. Uczyń swoich wojowników legendarnymi zdobywcami!


Reklama

Pobierz Dystopia: Modern Empires 3.1.0

Nowości w tej wersji
Bug fixes
Visual, graphic and UI improvements
informacje ogólne
wersja 3.1.0 (181)
Data umieszczenia 2021-12-23 23:05
rozmiar 189.22 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/20 11:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |