Fantastyczna - gra Angelas True Colors
0 (0)

Fantastyczna - gra Angelas True Colors

Opis:

Gra Fabulous - Angelas True Colours  to ciekawa codzienna gra, w której musisz tworzyć szkice odzieży, ubierać modelki i przygotować się na wielki tydzień mody.

Angela od dawna marzyła o własnym butiku z modnymi strojami. Konieczne jest znalezienie środków na realizację pomysłu, a najlepszym miejscem do nawiązania kontaktów z inwestorami jest Fashion Week w ekscytującym Nowym Jorku. Główny bohater jedzie do tego miasta i przygotowuje się do wydarzenia, jednocześnie zakładając małą firmę. Uzyskanie statusu najsłynniejszej fashionistki otworzy przed kobietą wiele perspektyw, ale obecny właściciel korony nie chce zrezygnować ze swojego miejsca, a nawet wymyśla podstępny plan wyeliminowania konkurenta. Jednak nawet jeśli to działa, musisz iść dalej i przejść do cenionego snu.

W małym sklepie z modą musisz ciężko pracować, aby zadowolić klientów. Niektórzy ludzie kupują małe akcesoria, podczas gdy inni myślą o zakupie nowych strojów. Interakcja z nimi musi być połączona z tworzeniem szkiców i innych zadań przygotowawczych, aby pokazać poziom umiejętności godny nowojorskiego podium. Odwiedzający zachwycają dobrym nastrojem i zaskakują ekstrawaganckimi wymaganiami. Zaleca się zwrócenie uwagi na dekorowanie wnętrza, aby ludzie z przyjemnością odwiedzili niezbyt renomowaną instytucję.

Charakterystyczne cechy gry Fabulous - Angelas True Colours:

  • wybór ubrań i akcesoriów do modeli;
  • eksperymenty makijażu;
  • poszukiwanie inwestorów;
  • zarządzanie przedsiębiorstwem;
  • butikowa obsługa klienta.

Rozgrywka ma wiele jasnych i nieskomplikowanych zadań do wykonania. Ważne jest, aby wybrać optymalną sekwencję dla ich realizacji, biorąc pod uwagę ciągłe przyjmowanie nowych wniosków. Dialogi z renomowanymi ludźmi pomogą lepiej zrozumieć niuanse prowadzenia działalności gospodarczej, ale konkurenci mogą wprowadzać w błąd swoją radą.

Już sama nazwa projektu zmusiła twórców do stworzenia kolorowej grafiki o bogatej kolorystyce. Kilka trybów i różnych poziomów wraz ze stopniowym komplikowaniem misji sprawia, że ​​gra jest przyjemniejsza. Posłuszne modele i wiele opcji łączenia ubrań pozwalają włączyć wyobraźnię i zrealizować najbardziej nieoczekiwane pomysły. Pomóż bohaterce stać się liderem w branży modowej!


Reklama

Pobierz Fantastyczna - gra Angelas True Colors 1.24

Nowości w tej wersji
THANK YOU shout out for supporting us! <3 Thanks! If you haven’t done so already, please take a moment to rate this game – your feedback helps make our games even better!

What's new in 1.24?
- 64-bits support and Android API upgraded to latest
- Minor bugfixing in some languages
informacje ogólne
wersja 1.24 (386805)
Data umieszczenia 2019-09-15 20:10
rozmiar 98.94 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/21 10:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |