Opis:

Gra HEAVEN TRAVEL  to historia pełna magii, w której dziewczyna szuka zagadek z pamięcią, dokonuje odkryć, odkrywa niesamowite sekrety i próbuje uratować dużą letnią łąkę.

Główny bohater o niezwykłej nazwie Lofn budzi się pośrodku roślin zielnych. Rozumie niebezpieczeństwo zbliżających się wydarzeń, ale nie wie dokładnie, jakie jest ryzyko. Przygoda zaczyna się w odmierzonym tempie, w którym musisz dużo myśleć o życiu, analizować globalne cele i przeglądać główne priorytety danej osoby. Dziewczyna szuka fragmentów pamięci, aby zachować specjalne drzewo, które kryje wiele tajemnic. W magicznej przestrzeni będzie dużo komunikować się z animowanymi i nieożywionymi postaciami, otrzymywać porady i porady.

Podczas podróży musisz również poszukać specjalnych pamiątek, a następnie wybrać sposób ich użycia z kilku dostępnych opcji. Ciemnym siłom udało się użyć ich złej magii, czary pomogą je usunąć. Ale przy magii należy działać wyjątkowo ostrożnie, aby nie uwzględnić jej odwrotnego efektu. Kilka historii nagle się przenika, tworząc jedną, bardzo zagmatwaną legendę. Tylko dokładne przestudiowanie dodatkowych informacji pomoże zrozumieć te dziczy. Deweloperzy oferują spojrzenie na misję każdej osoby z innej perspektywy.

Charakterystyczne cechy gry HEAVEN TRAVEL:

  • ocalenie drzewa pamięci i magicznej letniej łąki;
  • spotkanie ze słodkimi bohaterami;
  • wykorzystanie różnych pamiątek do wykonania zadań;
  • rzucanie ciemnych zaklęć;
  • nieoczekiwane zwroty akcji.

Atmosfera spokoju odróżnia grę od innych projektów. Miękka melodia i ręcznie rysowana grafika pomagają zanurzyć się w bajecznej przestrzeni i na chwilę zapomnieć o tym, co dzieje się poza ekranem. Fabuła jest fascynująca, dziewczyna regularnie uczy się nowych tajemnic w celu dodania kompletnej historii z fragmentów. Korzystanie z pamiątek i wybór dalszych działań wpływa na rozwój sytuacji. Pozwól się oderwać od codziennego zgiełku, spójrz na świat z innej perspektywy i pomóż totemu wykonać zadanie na dużą skalę.


Reklama

Pobierz HEAVEN TRAVEL 3.48

Nowości w tej wersji
Added Restart function in Music Mini Game
Fix minor bugs
informacje ogólne
wersja 3.48 (370)
Data umieszczenia 2022-04-16 21:34
rozmiar 163.49 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
AD_ID

AD_ID

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/21 12:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |