Heroes of Warland
0 (0)

Opis:

Gra Heroes of Warland  to fajna strzelanka PvP, w której musisz brać udział w potyczkach drużynowych, tworzyć drużyny z bohaterami przyjaciół lub nieznanych graczy online.

Z sześciu znaków gracz wybiera totem, dokonuje minimalnych ustawień, dostosowuje nazwę i inne parametry. Następnie możesz utworzyć zespół 3 wojowników i razem przejść do jednego z 3 miejsc. W centrum miasta musisz walczyć z innymi wojownikami. W 5 minutach bitwy musisz znaleźć i zniszczyć przeciwników. W lokalizacjach nie ma neutralnych bohaterów, są tylko współpracownicy i wrogowie, tych ostatnich trzeba zastrzelić bez prawa do skruchy. Wspólny czat pozwala omawiać strategię, koordynować działania i po prostu rozmawiać z dobrymi ludźmi.

Graczowi oferowana jest krótka sesja treningowa, aby przyzwyczaić się do kontroli. Po tym wejście na arenę jest znacznie łatwiejsze, co jest niezwykle ważne w warunkach ograniczonego czasu spędzanego na stronach. Zwycięstwa w bitwach oferują ogromne możliwości ulepszania wyposażenia, broni i umiejętności. Początkowy zestaw umiejętności zależy od typu wojownika, każdy z 6 wojowników ma unikalne umiejętności i obszary wymagające poprawy. Karty specjalne pozwalają na podniesienie do 10 poziomów, jeśli otrzymano wystarczającą ilość waluty na wcześniejsze zwycięstwa. Oprócz zespołu gra oferuje jeden tryb, w którym musisz odpowiedzieć tylko dla siebie.

Charakterystyczne cechy gry Heroes of Warland:

  • bitwy na arenie dla wielu graczy;
  • Stowarzyszenie użytkowników w zespołach;
  • 6 bohaterów do wyboru;
  • różnorodne karty z ulepszeniami;
  • bonusy, nagrody, promocje.

Strome miejsca z dużą liczbą obiektów można badać przez bardzo długi czas, ale minutnik na górnym panelu nie pozwala na opóźnienie. Na każdą bitwę przysługuje do 5 minut, podczas których postać musi się rozluźnić i zniszczyć maksymalną liczbę wrogów. Cartoonowa grafika doskonale wizualizuje strzelanie w nietypowych miastach. Melodia poza ekranem poprawia nastrój walki. Cotygodniowe wydarzenia umożliwiają ciągłe pompowanie wojownika, doskonalenie jego umiejętności i zaskakiwanie przeciwników nowymi umiejętnościami. Uczyń totem najlepszym strzelcem w drużynie i spraw, aby antagoniści bali się kolizji z nim!


Reklama

Pobierz Heroes of Warland 1.8.2

Nowości w tej wersji
Squashed several nasty bugs that caused the game to behave less than perfectly.

Update the game and enjoy a seamless shooter experience!
informacje ogólne
wersja 1.8.2 (108020437)
Data umieszczenia 2020-06-05 15:09
rozmiar 64.8 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/22 10:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |