Opis:

Gra Sharpen Blade  to ciekawa, codzienna gra, w której musisz wykonać wiele modeli broni o ostrych krawędziach, a następnie przetestować ich jakość na jedzeniu, papierowych kubkach, cegłach i innych elementach.

Gracz tworzy obiekty tnące na określonych polach, próbując całkowicie powtórzyć formę zaproponowaną w górnym panelu. Konieczna jest praca z rodzajem maszyny. Wyświetla tylko główną dyszę, która usuwa nadmiar strefy metalowej. Ostrożnie przenieś przyszły produkt na maszynę i usuń niepotrzebne części. Każda dysza ma swój własny kształt. Kiedy pojawia się na ekranie, specjalne podświetlenie pokazuje, co należy wyciąć w danym momencie. Warto postępować tak ostrożnie, jak to możliwe, aby nie zepsuć zimnej broni dodatkowym nacięciem lub zakrzywioną linią.

Po zakończeniu pracy nad tworzeniem formularza krawędzie są wyostrzane i dodawany jest wygodny uchwyt, który idealnie pasuje do szablonu. Następnie przychodzi czas na przetestowanie ukończonej instancji. Na początkowym poziomie przed graczem pojawia się gracz z hamburgerem, szklanką coli i czymś innym. Wystarczy jedno zaklęcie uderzające nożem lub sztyletem, aby część jedzenia rozproszyć na małe kawałki. Po teście możesz zdobyć nagrodę finansową, a następnie wydać ją na ulepszenie różnych opcji. Wydawanie pieniędzy od razu nie jest zalecane; znaczne oszczędności pozwalają odblokować więcej interesujących żetonów. Alternatywnie, zamiast standardowych hamburgerów, możesz otwierać cegły i wykonywać bardziej skuteczne testy.

Charakterystyczne cechy gry Sharpen Blade:

  • tworzenie różnych noży i mieczy;
  • praca z różnymi częściami na maszynie;
  • ostrzenie części tnącej;
  • testowanie gotowych produktów;
  • zdobywanie waluty za ukończenie poziomów.

Minimalistyczny symulator ma solidne tło i łatwe do zrozumienia zadania. Ich rozwiązywanie staje się trudniejsze wraz ze wzrostem poziomu. Krzywy sztylet lub miecz jest bezużyteczny; nie można za niego zdobyć przyzwoitych pieniędzy. Ważne jest, aby uzbroić się w cierpliwość i ostrożnie pracować, aby było mniej błędów i niedociągnięć. Niezły timekiller pozwala skupić się na zadaniu i opanować umiejętność tworzenia różnych narzędzi skrawających. Zostań mistrzem i zrób najlepszą kolekcję noży, toporów i innych przedmiotów, które pozwolą ci się bronić i atakować w razie potrzeby.


Reklama

Pobierz Wyostrz Ostrze 1.25.0

Nowości w tej wersji
-Minor bug fixes;
informacje ogólne
wersja 1.25.0 (27)
Data umieszczenia 2021-08-12 01:56
rozmiar 59.23 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje ZPLAY Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/22 12:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |