Opis:

Gra Mob Empire to strategia dla Androida, która oferuje stylowe postacie, wśród których znajdą się wrogowie, przyjaciele, przypadkowi znajomi i oczywiście gangsterzy, duże miasto zalane promieniami neonowymi i całe doświadczenie Atari, Inc., które w tym przypadku działa jako wydawca, który musi zainteresować fanów branży gier i jej początków.

A jeśli nazwa Atari jest dla ciebie pusta - wiedz, że jest to jeden z pionierów branży gier w formie, w której ją znamy. Firma istnieje od 1972 r. I zaczęła się od stworzenia konsol, a już w chwili obecnej, gdy konkurenci mają długą przyszłość, firma nie poddaje się, na przykład to ona opublikowała pierwszą i najbardziej kultową część serii gier Driver. Ale nie zagłębimy się w skomplikowane przeplatanie i historię, ale spojrzymy na nasz nowy produkt.

I powiedzmy od razu, pierwsze wrażenie gry okazało się znacznie przyjemniejsze niż wszystko, co otrzymacie później ... tak czy inaczej, według naszego gustu. Ale uporządkujmy to.

W grze nie będzie głębokiej fabuły, co jest ogólnie logiczne dla gatunku, ale obraźliwe, ponieważ temat „gangsterów” zawsze był związany z dużą ilością intryg i konfiguracji. Niemniej jednak spisek jest taki - twój bohater, król mafii w przeszłości stracił swój autorytet i wpływy w czasie spędzonym w więzieniu, jednak teraz jest wolny i musi przywrócić swój poprzedni wpływ.

Co więcej, twoją aktywność można podzielić na trzy główne elementy - wybór zespołu, jego pompowanie i optymalizację, aspekt ekonomiczny, w tym budowę sklepów i organizacji podziemnych oraz, oczywiście, bitwy z innymi przedstawicielami świata przestępczego. I tutaj następuje upadek, ponieważ zespół - wszystko jest w porządku, ekonomia - doskonała, a samo miasto wygląda niesamowicie, ale bitwy to bitwy turowe, a nazywanie go inaczej niż parodią bitew karcianych nie zadziała, ponieważ wokół są bardziej zaawansowani przedstawiciele gatunku, a co uniemożliwiło to w postaci modeli postaci, a nie ich „płaskich” formatów? I tak się okazuje ...


Funkcje gry Mob Empire na Androida:

  • Klasyczna historia powstania władzy kryminalnej
  • Piękne neonowe miasto
  • Wybór zespołu i wyrównywanie
  • Ciekawe postacie
  • Zastanów się nad taktyką swojego przywództwa i bitew
  • Brak reklam!

Wady gry:

  • Turowe bitwy kart nie pasują do tego formatu
  • Gra zasadniczo odmówiła obejrzenia „online” ...

Podsumowując: w rzeczywistości gra Mob Empire może zostać wybaczona za wdrożenie momentów bojowych, które tak, karciane, tak, turowe, tak, nie dają pożądanego efektu, ale brak zdolności do walki z innymi prawdziwymi graczami jest niewybaczalny.


Reklama

Wszystkie aplikacje Atari, Inc. na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/24 12:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |