Komori Life
4.7 (4)

Opis:

Gra Komori Life  to japoński symulator dla Androida, w którym gracz będzie musiał obserwować dom i teren gospodarstwa, zbierać warzywa, przygotowywać pyszne potrawy, poznawać różne postacie.

Totem gracza mieszka na wsi, jej dom wygląda na opuszczony i zadbany. Aby zmienić ten czynnik, musisz zarabiać monety na robociznę na swojej stronie. Jest ogród, ogród warzywny i wiele innych interesujących miejsc. Stała praca będzie okazją do zarobienia przyzwoitych dochodów i zaangażowania się w aranżację domu. W wiosce jest wielu mądrych i interesujących ludzi. Dialogi z nimi wzbogacą wiedzę, poszerzą ich horyzonty i pomogą ustalić priorytety. A nowi znajomi mogą wywołać burzę niespodziewanych emocji. Gniew i agresja nie są nieodłącznym elementem naszej bohaterki, ale pojawienie się zakochania w młodej damie jest bardzo prawdopodobne.

Dziewczyna jest pasjonatką gotowania, a każdy wyhodowany produkt jest uważany za potencjalny składnik jej potrawy. Gotowanie zamienia się w cały widok. W kuchni może fantazjować, eksperymentować z niestandardowymi kombinacjami. Inna główna bohaterka uwielbia zwierzęta domowe i marzy o zabraniu kota lub kilku, aby dodać więcej radości do codziennego życia. Po stworzeniu komfortowej atmosfery możesz zapraszać bliskich do serca ludzi i organizować spotkania. Konieczne jest jedynie nieznaczne przekształcenie środowiska.

Charakterystyczne cechy gry Komori Life:

  • przygotowywanie oryginalnych potraw;
  • kolekcja elementów do kulinarnych arcydzieł;
  • nieoczekiwane spotkania;
  • budowanie domu;
  • pojawienie się współczucia, miłości i innych uczuć.

Japoński styl kreskówek przyciągnie wielu fanów tego gatunku. Obecność okien dialogowych pomoże lepiej zrozumieć fabułę dla tych, którzy potrafią czytać hieroglify. Projekt graficzny pozbawiony jest efektów specjalnych na dużą skalę, ale liczba zdarzeń występujących z głównym bohaterem w pełni kompensuje drobne niedogodności. Zbuduj piękny i niezawodny dom, zapoznaj się z wieloma interesującymi osobistościami. A także spróbuj oswoić kota i stworzyć prawdziwy raj w małej, ale bardzo przytulnej okolicy!


Reklama

Komori Life

Ocena:

(4)
4.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/23 10:02
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |