Pocket Roguelike
0 (0)

Opis:

Gra kieszonkowy Roguelike ta rola projekt przygotowany przez twórców Takomo Games, co oznacza, że kochasz retro motyw odtąd i grafiki pikseli i złożoność jest wysoka, a najbardziej pikantny moment, że twoja postać jest śmiertelny, co implikuje w tytule gry.

Dla tych, którzy nie znają pojęcia „Roguelike” i nie byli wcześniej zainteresowani podobnymi grami - powiemy ci nieco więcej.

Najpopularniejsza i najbardziej znana wersja śmierci postaci w grach fabularnych sugeruje, że możesz albo przejść do ostatniego punktu lub czasu oszczędzania, albo zostaniesz wysłany do określonej początkowej lokalizacji. Jednocześnie nie tracisz doświadczenia, umiejętności i często pompowane rzeczy pozostają w ekwipunku (z rzadkimi wyjątkami), więc możesz spróbować ponownie przejść przez trudny obszar.

Jeśli gra przyjmuje system śmiertelności postaci, którego bardziej klasyczna nazwa brzmi jak „Roguelike”, zakłada, że ​​po śmierci (jedynej z jakiegokolwiek powodu) tracisz wszystko oprócz osobistego doświadczenia, a gra będzie musiała zacząć od nowa absolutnie „ naga postać.

Oczywiście zadaniem tego systemu jest skomplikowanie rozgrywki, dodanie nut „hardcoru”, a tym samym wzbudzenie zainteresowania fanów. Ale tylko z biegiem lat stają się coraz mniej i przepraszam.


Niemniej jednak nowość obejmuje nie tylko śmiertelność postaci, ale także poziomy będą generowane za każdym razem od nowa, co oznacza, że ​​otrzymasz całkowicie nowy sprzęt, nowe przeszkody i inne niuanse, więc nawet nie możesz próbować pamiętać. Jeśli chodzi o resztę niuansów - jest to typowa opowieść o przebudzonym złu, które twój bohater musi powstrzymać, ale czy masz dość cierpliwości?


Funkcje gry Pocket Roguelike na Androida:

  • Czeka na ciebie 50 poziomów, ale po każdej śmierci twojej postaci są one generowane losowo;
  • Ponad 250 sztuk broni i sprzętu, które również trafiają losowo;
  • 5 odmian postaci, każda z własną charakterystyką;
  • 35 umiejętności, które można pompować;
  • Ponad 50 rodzajów przeciwników;
  • Rozwinięty handel z postaciami niezależnymi w mieście;
  • A co najważniejsze - twoja postać jest śmiertelna, nie zapomnij o tym!
  • A jednak gra nie ma zakupów, jest całkowicie darmowa.

Wady gry:

  • Grafika i format nie są dla wszystkich ... trudno nazwać wyraźnym minusem projektu, ponieważ tak to zostało stworzone, ale z pewnością ograniczy publiczność;
  • Jest reklama.

Konkluzja: Pocket Roguelike nie jest jedyną grą w tym gatunku, ale praktycznie nie ma w niej konkurencji, więc jeśli lubisz ten gatunek, wiesz, co robić.


Reklama

Pobierz Pocket Roguelike 2.5.15

Nowości w tej wersji
* Nerfed orc archers (removed chance of bleeding)
* Added mute all sounds setting
* Updated Google Play IAP library
* Updated Ad platform SKDs
informacje ogólne
wersja 2.5.15 (2005015)
Data umieszczenia 2021-08-21 15:29
rozmiar 134.32 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/23 12:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |