Lord of Heroes
0 (0)

Opis:

Gry Lord of Heroes  - to wciągająca Roleviki w którym zebrać drużynę i podjąć środki w celu ochrony królestwo od wrogów i przyjaciół, przyłączył się do spisku.

Z powodu tajnej zgody pseudo-sojuszników cały stan był bliski upadku. Wojownicy zgadzają się walczyć tylko pod dowództwem wyższego urzędnika. Ta rola należy do totemu gracza. Aby rozpocząć, musisz wybrać płeć postaci, fryzurę i koloryt skóry. Następnie jeden z asystentów poprosi cię o podpisanie dokumentów, wskazanie imienia bohatera. Po ustawieniu podstawowych cech możesz wejść w okna dialogowe i zmotywować podwładnych do aktywnego zachowania w bitwach. Nie trzeba daleko sięgać po antagonistów, oni sami powstają bezpośrednio z budynku królewskiego, aby podkreślić skalę ryzyka.

Do dyspozycji jest niewielu wojowników, ale zwycięstwa w bitwach pozwolą dowódcy rozwijać się i zdobywać nowe postacie po udanych bitwach. Obrażenia są zadawane automatycznie, ale wybór atakującego należy do gracza. Podwładnych można ulepszyć, zapewniając im wiele rodzajów mundurów. Jeśli wojownik dobrze trzyma się podczas bitwy, specjalny wskaźnik wyróżnia się na tle małej rezerwy mocy innych bohaterów. Właściwy podział wysiłków pomoże odblokować nowe umiejętności na krótko przed końcem bitwy i zmaksymalizować obrażenia drużyny przeciwnej.

Charakterystyczne cechy gry Lord of Heroes:

  • rekrutacja bojowników do udziału w zaciętych bitwach;
  • bitwy turowe;
  • ulepsz sprzęt, umiejętności i inne parametry;
  • głęboka fabuła;
  • podejmowanie trudnych i odpowiedzialnych decyzji.

Wysokiej jakości grafika w stylu anime jest wspierana przez fascynującą fabułę z nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Spisek każe wątpić każdej osobie z wewnętrznego kręgu. Brak bezpośredniej kontroli bojowników rekompensuje dobry system pompowania i dodatkowe umiejętności, które pojawiają się bezpośrednio podczas bitwy. Epickie osiągnięcia jednostek pozwalają eksponować wrogów. Ponadto, jeśli chcesz, możesz poznać wiele tajemnic i dowiedzieć się, jak przywrócić pokój na terytorium królewskich posiadłości. Staraj się mówić przeciwko przebiegłym i odważnym spiskowcom!


Reklama

Lord of Heroes

Wszystkie aplikacje CloverGames na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/24 10:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |