Heroes 9: Awakers
0 (0)

Heroes 9: Awakers

Opis:

Gra Heroes 9: Awakers  to epicka gra fabularna, w której fantastyczni wojownicy walczą ze złymi siłami, łącząc sztuki walki z magią, aby uzyskać świetlaną przyszłość.

Użytkownik tworzy mini-armię, gotową walczyć o zbawienie świata. Do dyspozycji dowódcy są przedstawiciele różnych rodzajów wojsk o niezwykłych umiejętnościach. Oprócz standardowych umiejętności walki, niektóre mogą wykazywać uzdrawiające talenty lub używać magii. Połączenie takich postaci z kompetentną strategią czyni drużynę niezwyciężoną. Na polu bitwy może przejść nie więcej niż 9 bohaterów. Jeśli nie ma wystarczającej okazji, aby wesprzeć i rozwinąć armię tej wielkości, akceptowalny jest sposób walki o mniejszym składzie.

Wybierając bitwy PvP, drużyna użytkownika będzie walczyć z totemami innych graczy, a po zwycięstwach otrzyma nagrody i zdobędzie oceny. Wydarzenia na arenach sprawią, że wytężycie się i skoncentrujecie na kompetentnej strategii, która pokazuje najlepsze strony każdego wojownika.

W trybie kampanii musisz walczyć ze strasznymi potworami, wypełniać misje, aby niszczyć przeciwników w oddzielnych strefach. Po kilku krótkotrwałych bitwach z udanym wynikiem możesz liczyć na otwarcie złotej skrzyni. Drogocenne monety pozwalają kupować sprzęt i inne przydatne rzeczy dla wojowników. Odblokowywanie ulepszeń i dodatkowych umiejętności wymaga również inwestycji gotówkowych. Waluta gry poprawi umiejętności wojowników i przygotuje ich do bitew z silniejszymi potworami.

Charakterystyczne cechy gry Heroes 9: Awakers:

  • utworzenie drużyny złożonej z 9 znaków;
  • połączenie różnych rodzajów żołnierzy;
  • bitwy na arenach i kampanie offline;
  • przyjmowanie trofeów i skrzyń z biżuterią;
  • użycie magicznych mocy i taktyk walki.

Projekt przyjemnie zaskakuje szatą graficzną i efektami specjalnymi. Kolorowe lokalizacje wydają się zanurzać gracza w magicznej atmosferze, w której musisz położyć kres opozycji ciemności i światła. Postacie bohaterów w stylu fantasy wzmacniają stworzone otoczenie, broń w pełni spełnia niestandardowe potrzeby każdego wojownika. Zadając obrażenia wrogowi, można zaobserwować spowolnienie i szczegółowość uderzeń. Doprowadź swoich dziewięciu bohaterów do triumfu!


Reklama

Heroes 9: Awakers

Ocena:

(3)
2.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/25 12:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |