Arcane Showdown - Battle Arena
0 (0)

Arcane Showdown - Battle Arena

Opis:

Gra Arcane Showdown - Battle Arena  to wciągająca strategia, w której musisz stworzyć talię bitwy i pozyskać wsparcie potworów, aby stawić czoła wrogom w bitwach.

Gracz będzie dowodził armią różnych stworzeń, gotową posłusznie wykonywać wszelkie zadania. Do głównych celów należy ochrona bazy i rozbudowa mienia. Wokół jest wiele terytoriów, właściciel każdej witryny ma podobne plany. Konieczne jest staranne wzmocnienie swojego obszaru i uważne monitorowanie, aby nikt nie wkraczał na niego podczas kampanii. Każdy element architektury nasycony jest magicznymi właściwościami. Posągi pomagają wzmocnić mocne strony i wskaźniki zdrowia. Latarnie morskie również znacznie wpływają na stan wojowników. Czary pozwalają zdobywać nowe zasoby i ulepszenia dla żołnierzy.

W dolnej części ekranu znajdują się karty z postaciami. W zależności od sytuacji dowódca wybiera, kogo aktywować w jakiej kolejności. Możesz nazwać cały oddział określonego rodzaju potwora lub zaciągnąć element jednorazowy. Po uderzeniu należy spodziewać się manewru odwetowego od wroga; podczas bitwy łatwo jest określić, jak skuteczna była pierwotna strategia.

Dozwolone są walki PvP z prawdziwymi przeciwnikami. Możesz zaprosić znajomych do konfrontacji z antagonistami lub do walki ze sobą. Możliwe są także starcia z armiami nieznanych graczy z całego świata. Każdy użytkownik ma swoją talię, a im więcej kart, tym większa możliwość tworzenia niestandardowych taktyk zniewolenia wroga.

Charakterystyczne cechy gry Arcane Showdown:

  • zbieranie talii fantastycznych wojowników;
  • obrona ich bazy, atak na obce terytoria;
  • bitwy turowe;
  • przywoływanie pomocniczych potworów;
  • różne tryby rozgrywki.

Symulator wyróżnia się spośród analogii różnorodnymi misjami, ładną grafiką i mistyczną ideologią. Śmieszne potwory są niezwykle odpowiedzialne za każde zadanie. Nie boją się poświęcić życia dla spełnienia życzeń dowódcy. Przedmioty o magicznych właściwościach często zmuszają je do opanowania nowych możliwości, a nawet analizują działanie narzędzi, testując na przeciwnikach. Weź udział w epickich bitwach i powiększaj swój dobytek, prawidłowo wykorzystując dostępną magię!


Reklama

Pobierz Arcane Showdown - Battle Arena 1.4.0

Nowości w tej wersji
A new version is here with additional features.
* Try out new deck combinations with the Randomize Deck tool
* Sort cards by their School of Magic
* Rune and Elder Rune Chests now grant the correct amount of essence plus additional bug fixes!
informacje ogólne
wersja 1.4.0 (54)
Data umieszczenia 2021-02-06 22:26
rozmiar 114.57 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/26 09:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |