Bless Mobile
0 (0)

Opis:

Gra Bless Mobile  to kolorowa gra akcji , w której musisz przetrwać w otwartym świecie, polować, eksplorować terytoria, walczyć z potworami, walczyć o swoje prawa.

Użytkownik wybiera postać i dostosowuje ją z dowolnym poziomem szczegółowości. Oprócz płci, fryzur, koloru skóry i innych standardowych parametrów, możesz dostosować rozmiar części ciała, określić pożądane proporcje. W świecie fantasy wygląd jest bardzo ekstrawagancki, fani długoterminowego dostosowywania mogą na tym etapie długo wisieć). Następnym krokiem jest pojawienie się bohatera w niesamowicie pięknym świecie z wieloma niebezpieczeństwami. Postać może angażować się w różne działania, polować, uprawiać rośliny, badać proponowane terytorium z wielu stron.

Ale w fantastycznej dżungli jest wiele potworów, więc należy się im nieustannie wyostrzać. W górnej części ekranu wyświetlana jest schematyczna mapa oraz lista otwartych / zablokowanych aktualizacji. Bliżej dolnego rogu znajdują się przyciski do wykonywania różnych akcji, używania broni i innych narzędzi. Kilka udanych manewrów z rzędu podczas kombinacji postaci daje prawo do otrzymywania bonusów. Należy poprawić możliwości walki, biorąc pod uwagę częstotliwość pojawiania się wrogów, zawsze istnieje możliwość trenowania. Aby skuteczniej przeciwstawić się wrogom, zaleca się wchodzenie do specjalnych gildii, tworzenie kwatery głównej i omawianie priorytetowych kwestii z towarzyszami.

Charakterystyczne cechy gry Bless Mobile:

  • przetrwanie wśród różnych rodzajów stworzeń;
  • tworzenie cechów, komunikacja, wymiana planów;
  • częste pojawienie się złych życzeń;
  • zderzenia z szefami;
  • elastyczna personalizacja wyglądu bohatera.

Twórcy stworzyli głęboką historię dla gry fabularnej dla wielu graczy. Badanie tajemnic minionych stuleci może od dłuższego czasu urzec tych, którzy znają język koreański. Liczne dialogi i podpowiedzi tekstowe do tej pory będą przydatne tylko dla nich. Cały bajkowy świat został przemyślany w najdrobniejszych szczegółach, a nawet z barierą językową można coś podziwiać. Twarze bohaterów robią wrażenie, każdej bitwie towarzyszą efekty specjalne, każde trafienie staje się wydarzeniem. Poruszanie się po terenie może być niezależne, a na zwierzętach. Spróbuj uspokoić potwory i podbić ten magiczny świat!


Reklama

Bless Mobile

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/27 10:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |