Opis:

Grając w gry w kości  - jest to interesujący projekt stacjonarny, który zbuduje strategię kolei rzucić kostką i uczynić ruchy sprzeciwiać prawdziwych graczy.

Użytkownicy stawiają zakłady i po rzuceniu kośćmi przesuwają swoje postacie przez place miasta. Ruchowi może towarzyszyć użycie dodatkowych sił. Każdy gracz w dolnej części ekranu pokazuje karty z różnymi akcjami, dodatnimi lub ujemnymi. Konieczne jest opracowanie strategii, w której niedrogie mapy pozwolą ci zdobywać bardziej konwencjonalne terytoria, jednocześnie osłabiając przeciwników. Istnieją kwadraty, które automatycznie powodują problemy, powodując pomijanie ruchów.

Sytuacja zależy częściowo od szczęścia, ponieważ nie można przewidzieć z góry, które liczby spadną na kości. Potrzebna będzie jednak także umiejętność planowania i opracowywania ruchów. Głównym zadaniem jest stworzenie warunków do bankructwa przeciwnika. Musisz iść szybko, myślenie zajmuje 16 sekund. Jeśli wejdziesz do klatki z niczyją własnością, możesz natychmiast wszystko zawłaszczyć, w komórkach innych ludzi będziesz musiał uiścić opłatę. Gdy środki na opłacenie podatków nie są wystarczające, użytkownik ogłasza bankructwo.

Charakterystyczne cechy gry Gra w kości:

  • zdobywanie placów miasta;
  • karty z fajnymi zdolnościami;
  • Unikanie obszarów niebezpiecznych (więzienie itp.);
  • możliwość okradania przeciwników;
  • turnieje i bonusy.

Istnieje tryb dla fanów jednej gry z 1 lub 2 przeciwnikami. Możesz także zorganizować mecz 2 na 2, połączyć siły ze znajomym lub znaleźć sojusznika online. Specjalny czat pozwala wyszukiwać podobnie myślących ludzi, omawiać plany i po prostu rozmawiać z przyjemnością. Udział w cotygodniowych turniejach daje możliwość zdobycia nowego doświadczenia, wyrażenia siebie, zobaczenia i analizy pomysłów i działań użytkowników z całego świata. Przydatne nagrody będą motywacją do dalszej poprawy.

W sumie stworzono ponad 150 umiejętności, które otwierają dostęp do niesamowitych kombinacji. Grafika w stylu anime wygląda przyzwoicie, twórcy projektu nie szczędzili wysiłków na rzecz wysokiej jakości wizualizacji tego, co dzieje się na stole do gier. Sprawdź swoje szczęście i pokaż talent prawdziwego stratega!


Reklama

Pobierz Gra w kości 3.37

Nowości w tej wersji
▶ The School Bell’s Ringing~ ‘NEW Map: Genius Private School’
▶ Team Match Added to Singles Match! ‘NEW Content: Team Tag Match’
▶ Find the Tempered Glass! ‘NEW Content: Glass Bridge’
▶ ‘100 Free Draw Tickets’ for New Duelists!
informacje ogólne
wersja 3.37 (137)
Data umieszczenia 2022-03-14 15:37
rozmiar 133.22 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/28 09:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |