Disney Mirrorverse
0 (0)

Disney Mirrorverse

Opis:

Gra Disney Mirrorverse  to gra akcji z kreskówkami, w której popularne postacie muszą zostać zebrane w zespół do bitew z siłami ciemności i przywrócenia porządku.

Przerażające potwory próbują zniszczyć magiczny świat. Gracz rekrutuje bojowników z animowanych projektów Disneya i Pixara, aby zwalczać oszustów. Możesz pompować totemy, brać udział w ich szkoleniu. Gdy żołnierze będą gotowi, udają się na specjalne miejsca i rozpoczną śmiertelną bitwę. Każdy cios jakościowy zwiększa objętość many, gdy jest jej dużo - wojownicy mają dostęp do unikalnych manewrów, które powodują ogromne straty dla antagonisty. Od czasu do czasu wróg dostaje także dodatkowe możliwości, podczas bitwy ważne jest monitorowanie odległości i niezbyt zbliżania się do potwora.

Każda postać ma własne supermoce, nie oczekuj identycznych zachowań od różnych rodzajów wojowników. Na platformach jest więcej potworów niż nosicieli dobra, ale wrogowie pojawiają się pojedynczo lub w małych grupach. Po zderzeniu i rozwiązaniu sytuacji w jednym obszarze, postaci z kreskówek biegną do następnego, gdzie czekają na nich inne stworzenia. Częste ulepszenia pomagają utrzymać i poprawić kształt totemów. W miarę rozwoju sytuacji możesz odblokować nowych wojowników i wzmocnić zespół śmiałków.

Charakterystyczne cechy gry Disney Mirrorverse:

  • tworzenie drużyny ze znanymi bohaterami;
  • walczyć ze złymi stworzeniami;
  • pompowanie totemów;
  • mana, aby zdobyć nowe umiejętności;
  • udział w regularnych wydarzeniach i misjach.

Deweloper ciężko pracował nad projektem graficznym, dodał wiele jasnych kolorów i efektów specjalnych. Poprzez okna dialogowe użytkownik poznaje niuanse fabuły. Bohaterowie omawiają swoje emocje i uczucia, dzielą się doświadczeniami, wyciągają różne wnioski. W ten sposób dają dowódcy wskazówki dotyczące budowania dalszej strategii. Możliwy jest format dla wielu użytkowników z udziałem kilku użytkowników oraz kampania dla jednego gracza, w której musisz samodzielnie odpowiedzieć za uratowanie świata. Gwarantujemy fascynującą przygodę z pięknymi i trudnymi bitwami!


Reklama

Disney Mirrorverse

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/28 11:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |