Idle Decoration Inc - Symulator
0 (0)

Idle Decoration Inc - Symulator

Opis:

Gra Idle Decoration Inc - Idle, Tycoon Simulation  to symulator budowy, w którym musisz naprawiać różne pokoje, zatrudniać pracowników, aby rozwiązać problemy klientów.

Gracz prowadzi małą firmę wykończeniową i dba o to, by wykwalifikowane postacie działały szybko i bez uszczerbku dla jakości. Bohaterowie pracują niezależnie, lider musi jedynie zapewniać regularne aktualizacje. Jeśli klienci będą zadowoleni z rezultatu - otworzy się dostęp do kolejnych poziomów z innymi budynkami i misjami. Wśród standardowych prac można spotkać malowanie ścian, układanie płytek, przenoszenie mebli. Zautomatyzowana rozgrywka umożliwia śledzenie tego, co dzieje się w stosunkowo zrelaksowanym stanie.

Każdy użyteczny manewr przynosi dodatkowe pieniądze do skarbca. Tempo akcji kontrolowane jest przez specjalny licznik u dołu ekranu, obok wskaźnika zarobionych środków. Gdy możliwe jest zatrudnienie kilku osób, klient chętnie dokończy naprawę. Okresowo pojawiają się informacje o wyglądzie sponsora VIP, bezpłatnych asystentów pandy lub innych przydatnych postaci. Kierownik określa celowość interakcji z takimi osobowościami. Czasami ulepszenia dla obecnych pracowników są bardziej skuteczne niż angażowanie innych.

Charakterystyczne cechy gry Idle Decoration Inc:

  • prace remontowe w różnych budynkach;
  • otrzymywanie pieniędzy za każde działanie podwładnych;
  • przyciąganie pracowników do pracy;
  • odblokowywanie nowych pokoi do dekoracji;
  • znaki wyrównujące.

Użytkownik musi powierzyć pracownikom wszystkie drobne zadania i skoncentrować się na idei rozwoju firmy. Interfejs projektu jest intuicyjny, ale sami twórcy zajmują dużo czasu. Musisz być cierpliwy, a ciągłe uzupełnianie skarbonki zachwyci i doda powody do budowania planów. Gracz może zmienić punkt widzenia i spojrzeć na szkicowe domy i mieszkania z różnych punktów widzenia. Częste małe zadania oszczędzają emocji. Nowe domy pozwalają ocenić zmianę formatu zamówień i zobaczyć tempo wzrostu firmy. Podnieś kwalifikacje podwładnych i zarabiaj duże pieniądze na wynikach ich pracy!


Reklama

Pobierz Idle Decoration Inc - Symulator 1.1.27

Nowości w tej wersji
Fix bugs
Update icon
informacje ogólne
wersja 1.1.27 (67)
Data umieszczenia 2021-12-23 23:06
rozmiar 65.51 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Dovi Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/29 10:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |