Venus Eleven Niezwykle
0 (0)

Venus Eleven Niezwykle

Opis:

Odtwarzanie wygodę Venus Eleven  - jest to gra symulacyjna zabawa, w której chcesz przywrócić pamięć po częściowej amnezji, cute piłkarzy do pociągu, poznać historię ich życia.

Po przebudzeniu na oddziale szpitalnym osoba zdaje sobie sprawę, że niejasno pamięta część swojej przeszłości. Jego asystent oferuje powrót do sportu jako menedżer kobiecej drużyny piłkarskiej. Gracz spotka dziesiątki dziewcząt i wybierze najlepszych do wzięcia udziału w turniejach. Jeśli sportowiec jest obiecujący, ale ma wady w jakichkolwiek parametrach, zaleca się przyjrzenie się jej podczas treningu. Konieczne jest zastanowienie się, jakie umiejętności i zdolności można poprawić w krótkim czasie.

Tworząc zespół, nie zapomnij o życiu osobistym. Każdy sportowiec ma swoje niezwykłe umiejętności, chętnie nawiązuje kontakt z przyszłym trenerem. Na różne sposoby możesz sprawić, że piłkarze będą bardziej rozmowni, aby uzyskać informacje o swojej przeszłości. Najważniejsze jest znalezienie indywidualnego podejścia i określenie strategii zarządzania dla wszystkich. Gdy wygrywasz w meczach, użytkownik otrzymuje ulepszenia totemów. Ponadto kompetentne zachowanie na polu pomaga odblokować nowe bohaterki o większych umiejętnościach.

Charakterystyczne cechy gry Venus Eleven:

  • tworzenie i zarządzanie drużyną piłki nożnej kobiet;
  • przygotowanie do wielkich meczów;
  • ponad stu spektakularnych sportowców do wyboru;
  • możliwość zbliżenia z dziewczynami;
  • znalezienie szczegółów na temat każdego totemu.

Japoński projekt oferuje niestandardowe połączenie tematów sportowych i randek / randek. Piłkarze chętnie opowiadają o swoich sytuacjach z przeszłości, zmuszeni do analizowania różnych zwrotów akcji. Zarządzanie odbywa się w trybie ręcznym lub częściowo zautomatyzowanym. Wybór najlepszych spośród dostępnych kandydatów jest czasem trudny. Perspektywy zespołu, kariera trenera i tempo odzyskiwania pamięci po poważnym wypadku samochodowym zależą od takich decyzji. Zanurz się w świecie piękna i piłki nożnej, wygrywaj mecze, zdobywaj nagrody, awansuj na szczyt tabeli rankingowej!


Reklama

Pobierz Venus Eleven Niezwykle 1.00.09

Nowości w tej wersji
- Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.00.09 (27)
Data umieszczenia 2020-04-28 17:30
rozmiar 46.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/29 12:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |