Całkowicie niezawodna usługa
0 (0)

Całkowicie niezawodna usługa

Opis:

Gra Totally Reliable Delivery Service  to ciekawy symulator, w którym kurier dostarcza paczki, wykorzystuje w swojej pracy transport naziemny, wodny i lotniczy.

Totem gracza zbliża się do magazynu, bierze paczkę i próbuje zabrać ją do pojazdu bez uszkodzeń. Następnie pracownik firmy pocztowej będzie musiał iść, pływać, a nawet latać, kontrolując różne urządzenia. Fantazyjne mechanizmy poruszania się w powietrzu, dziwne formy samochodów, śmieszne łodzie i inne pojazdy są do dyspozycji odpowiedzialnego kuriera. Po podróży musisz wziąć paczkę i zabrać ją do określonego punktu. Za wykonanie misji bohater zawsze otrzymuje punkty i przechodzi do następnej kolejności.

Ragdollowy fizyk komplikuje to zadanie, niezdarna postać może przypadkowo upuścić cenny ładunek. Prowadzenie pojazdu również pozwala Ci się skupić. Zagrożenia i przypadkowe przedmioty powodują wypadki i upadki. Uszkodzenie skrzynki i jej zawartości prowadzi do zmniejszenia całkowitego kosztu, zmniejszenia nagród. Możesz dokonać dostawy samodzielnie lub włączyć tryb wielu użytkowników w celu współpracy z 3 innymi postaciami. Koledzy będą zarządzani przez prawdziwych użytkowników.

Charakterystyczne cechy gry Totally Reliable Delivery Service:

  • dostawa ładunku do różnych punktów;
  • prowadzenie samochodu, łodzi, samolotu;
  • duża liczba przeszkód na drodze;
  • ryzyko kolizji i obrażeń;
  • formaty zespołowe i pojedyncze.

Istnieje wiele opcji dostosowywania kuriera, część jego parametrów zewnętrznych można zmienić. Jeśli praca jest zmęczona, można wstrzymać. Liczniki czasu i ramy czasowe są uwzględniane tylko wtedy, gdy postać wzięła ładunek. Czas odpoczynku między dostawami nie jest nieograniczony, wszelkie przedmioty i urządzenia w świecie gier mogą być wykorzystywane do rozrywki.

Mały budżet pozwolił programistom zaoszczędzić na grafice i maksymalnie uprościć projektowanie. Ale fizyka jest przemyślana do szczegółów, należy podjąć znaczne wysiłki dla każdego konkretnego działania. Na szczęście zasady zarządzania są intuicyjne, potrzebne jest tylko doświadczenie i koncentracja. Dostarcz dowolny przedmiot w idealnym stanie!


Reklama

Pobierz Całkowicie niezawodna usługa 1.4121

Nowości w tej wersji
With this update, we're focusing on and empowering you, the players! Get ready to haul packages in record time and flashy style with the all-new powerup arsenal!

With your specialized gear you can leap above rooftops, soar the skies, and dash across the waters with ease. We've heard you and also implemented more quality of life improvements including:

- Improved vehicle mounting
- More avenues to earn coins
- Balanced rewards
- A daily delivery to test your skills
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.4121 (161)
Data umieszczenia 2022-05-21 02:25
rozmiar 78.38 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje tinyBuild na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/30 09:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |