Całkowicie niezawodna usługa
0 (0)

Całkowicie niezawodna usługa

Opis:

Gra Totally Reliable Delivery Service  to ciekawy symulator, w którym kurier dostarcza paczki, wykorzystuje w swojej pracy transport naziemny, wodny i lotniczy.

Totem gracza zbliża się do magazynu, bierze paczkę i próbuje zabrać ją do pojazdu bez uszkodzeń. Następnie pracownik firmy pocztowej będzie musiał iść, pływać, a nawet latać, kontrolując różne urządzenia. Fantazyjne mechanizmy poruszania się w powietrzu, dziwne formy samochodów, śmieszne łodzie i inne pojazdy są do dyspozycji odpowiedzialnego kuriera. Po podróży musisz wziąć paczkę i zabrać ją do określonego punktu. Za wykonanie misji bohater zawsze otrzymuje punkty i przechodzi do następnej kolejności.

Ragdollowy fizyk komplikuje to zadanie, niezdarna postać może przypadkowo upuścić cenny ładunek. Prowadzenie pojazdu również pozwala Ci się skupić. Zagrożenia i przypadkowe przedmioty powodują wypadki i upadki. Uszkodzenie skrzynki i jej zawartości prowadzi do zmniejszenia całkowitego kosztu, zmniejszenia nagród. Możesz dokonać dostawy samodzielnie lub włączyć tryb wielu użytkowników w celu współpracy z 3 innymi postaciami. Koledzy będą zarządzani przez prawdziwych użytkowników.

Charakterystyczne cechy gry Totally Reliable Delivery Service:

  • dostawa ładunku do różnych punktów;
  • prowadzenie samochodu, łodzi, samolotu;
  • duża liczba przeszkód na drodze;
  • ryzyko kolizji i obrażeń;
  • formaty zespołowe i pojedyncze.

Istnieje wiele opcji dostosowywania kuriera, część jego parametrów zewnętrznych można zmienić. Jeśli praca jest zmęczona, można wstrzymać. Liczniki czasu i ramy czasowe są uwzględniane tylko wtedy, gdy postać wzięła ładunek. Czas odpoczynku między dostawami nie jest nieograniczony, wszelkie przedmioty i urządzenia w świecie gier mogą być wykorzystywane do rozrywki.

Mały budżet pozwolił programistom zaoszczędzić na grafice i maksymalnie uprościć projektowanie. Ale fizyka jest przemyślana do szczegółów, należy podjąć znaczne wysiłki dla każdego konkretnego działania. Na szczęście zasady zarządzania są intuicyjne, potrzebne jest tylko doświadczenie i koncentracja. Dostarcz dowolny przedmiot w idealnym stanie!


Reklama

Pobierz Całkowicie niezawodna usługa 1.383

informacje ogólne
wersja 1.383 (90)
Data umieszczenia 2021-11-03 05:24
rozmiar 75.18 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje tinyBuild na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/30 09:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |