Opis:

DUST  to fajna gra akcji , w której musisz przywrócić życie po apokalipsie, budować, szukać zasobów i jednocześnie stawiać czoła stworzeniom zombie.

Apokalipsa zamieniła terytoria w ruiny, ale nie dotknęło to całej ludzkości. Niektóre osoby przeżyły i teraz próbują częściowo przywrócić znane środowisko. Potrzeba ciężkiej pracy nie powoduje napięcia, tylko przerażają regularne ataki zombie. Plan działania powinien zawierać klauzulę dotyczącą ochrony przed tymi stworzeniami. Możesz znaleźć wiele zasobów, a niektóre z nich poświęcić na tworzenie zaawansowanej broni.

Gracz jest również odpowiedzialny za budowę różnych budynków. Dialogi i monity asystentów na czas pomogą zrozumieć priorytetyzację. Wojownicy na pierwszej linii są ranni. Konieczne jest zorganizowanie leczenia rannych z tyłu. Zwiadowcy również regularnie ryzykują zdrowie i potrzebują pomocy medycznej.

Możliwa jest długa i bliska walka, dlatego warto dodać do arsenału różne modele narzędzi do ataku i obrony. Wrogowie nadchodzą falami, musisz być stale gotowy na spotkanie z nimi. Po zniszczeniu kolejnej fali zaleca się powrót do planowania urbanistycznego i procesów badawczych. Place zabaw są dość przestronne, poszukiwanie różnorodnych obiektów i eksploracja otoczenia mogą urzekać przez długi czas. Ukończenie misji sprawi, że ta rozrywka będzie bardziej produktywna.

Charakterystyczne cechy gry DUST:

  • walczyć z atakującymi chodzącymi trupami;
  • wydobycie zasobów;
  • produkcja broni i innych elementów;
  • budowa budynków, odbudowa miasta;
  • poznawanie świata, znajdowanie sposobów na przetrwanie.


Grafika pikselowa daje poczucie powrotu do starych projektów gier. Zielonkawy odcień koncentruje się na zagrożeniach związanych z każdym procesem. W proponowanej akcji możesz strzelać i rozmieszczać zombie oraz rozwijać działania badawcze. Znajduje się tu także poszukiwanie przedmiotów, a poziom spokoju ludzi lub zasięg ich strachu zależy od strategii tworzenia infrastruktury. Rozwiń miasto i zagwarantuj bezpieczeństwo wszystkim, którym udało się przetrwać w postapokaliptycznej sytuacji!


Reklama

Pobierz PYŁ 0.9.106

informacje ogólne
wersja 0.9.106 (106)
Data umieszczenia 2020-09-04 18:13
rozmiar 61.07 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/30 12:02
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |