Lucid Adventure: Idle RPG Zabawna gra RPG,
0 (0)

Lucid Adventure: Idle RPG Zabawna gra RPG,

Opis:

Gra Lucid Adventure: Idle RPG  to kolorowa gra RPG, w której musisz biegać przez bajeczne lasy, atakować liczne potwory, zbierać nagrody za zabitych antagonistów.

Celowy wojownik wpada do lasu pełnego złych stworzeń i zaczyna walczyć z każdym napotkanym wrogiem. Wrogowie są aktywowani i atakują nagłego gościa, ale łatwo walczy na pozycjach początkowych. Wystarczy kilka uderzeń zaostrzonej broni, by potwór rozpuścił się w powietrzu. Na drodze pozostają tylko monety, które staną się pierwszymi zarobkami wojownika. Stopniowo rośnie liczba przeciwników i rośnie poziom ich umiejętności. Jeśli postać od samego początku działała sprytnie i kompetentnie - otrzymuje asystenta. Później odważny duet kreskówkowych facetów również będzie potrzebował posiłków, a drużyna pod kontrolą gracza będzie stopniowo rosła.

Każdy nowy wojownik może pochwalić się niezwykłymi umiejętnościami. Twórcy stworzyli wiele unikalnych postaci. Będziesz musiał poradzić sobie z szeroką gamą ulepszeń i przeanalizować, kto potrzebuje dodatkowych sił w danym momencie. Śmieszni pomocnicy podążą za głównymi wojownikami, ale podejmą mniej działań. Ktoś w tłumie będzie nosił torbę, której magnes przyciąga złoto zabitych, inni zadowolą się wsparciem w innych formach.

Charakterystyczne cechy gry Lucid Adventure:

  • fajni bohaterowie;
  • zastosowanie kilku taktyk walki;
  • różnorodność broni;
  • szerokie możliwości aktualizacji;
  • przydział monet i nagród.

W pstrokatym lesie możesz zatrzymać się i cieszyć się przyrodą, ale hodowane potwory sprawiają, że stale zwiększasz tempo ruchu. Zatrzymanie będzie uzasadnione, jeśli zamierzasz wymienić zgromadzone bonusy na dodatkową siłę. Ale nawet w stanie wyłączonym gra jest kontynuowana, a totemy zdobywają trofea, aby zgłosić się do dowódcy po powrocie.

Oprócz standardowych antagonistów wojownicy krzyżują się z bossami. Znaczna część gry jest zautomatyzowana, podpowiedzi i dialogi między podwładnymi pomagają zrozumieć zawiłości tego, co się dzieje. Pomóż legendarnej drużynie wyczyścić las antagonistów!


Reklama

Pobierz Lucid Adventure: Idle RPG Zabawna gra RPG, 1.62

Nowości w tej wersji
1. Hohoians equipment set effect and bug fixes
2. Package subscription cancellation related description added
3. Advertisement module modified

Got feedback? Leave a review or visit http://customer-m.withhive.com/ask and drop us a line!
informacje ogólne
wersja 1.62 (88)
Data umieszczenia 2020-09-04 18:13
rozmiar 78.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje Com2uS na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/01 10:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |