Opis:

Gra Mask Up  to dwuwymiarowa gra akcji , w której musisz podróżować przez losowo generowaną przestrzeń, zmieniać kształt ciała, poznawać tajemnice, neutralizować wrogów. Czy zauważyłeś tutaj analogię do filmu „Maska”?

Żółty płynny znak nosi maskę i zaczyna czołgać się do przodu. Początkowo wygląda jak ślimak i łatwo się wygina, dostosowuje grubość. Wiele kapsułek jest rozproszonych po całym terytorium, których gromadzenie zwiększa poziom płynu w organizmie. Wielka strzałka po lewej stronie ekranu pokazuje objętość cennej substancji. Widoczne obiekty można przesuwać bez gwałtownych ruchów lub skoków. Szybki skok pozwala także zniszczyć kruche przeszkody.

W zderzeniu z psami, astronautami lub innymi wrogami pilna jest walka, antagoniści kategorycznie przeciwstawiają się dalszemu przemieszczaniu się bohatera przez terytorium. Uważaj na ataki, strzały, ugryzienia i inne działania przeciwników. Każda rana prowadzi do utraty żółtej substancji. Ślimak może natychmiast przybrać formę pięści i zabić wroga. Zniszczony pojedynczy pozostawia po sobie kapsułki, a jeśli zbierzesz ich dużo, możesz zmienić się w szczupłe stworzenie z rękami i nogami. Następny poziom to przekształcenie w pitching. Strzałka po lewej stronie pokazuje zmiany.

Cechy gry Mask Up:

  • spacer w tajemniczym bunkrze;
  • losowe umieszczanie obiektów;
  • skrzynie ważnego płynu;
  • zmiana kształtu wizualnego bohatera;
  • Walcz z przeciwnikami, aby przejść do przodu.

Korekta konturu jest wykonywana szybko w obu kierunkach. Jeśli wrogowi często udaje się zranić bohatera, szybko przetoczy się z rzutu z powrotem na ślimak, tylko maska ​​pozostanie na miejscu. Stan początkowy jest niebezpieczny, ponieważ niewielkie uszkodzenia mogą doprowadzić do końca sesji. Będzie musiał przejść przez zupełnie inną historię, obiekty zostaną ułożone w innej kolejności, przeciwnicy będą się chować w innych miejscach.

Platformówka cieszy się łatwością kontroli i niestandardowymi warunkami zadania. Strefa treningowa pozwala wypróbować kontrolę nad każdym wyglądem. Zamiast aktywnych antagonistów, duże pluszowe misie siedzą na stronie testowej. Spróbuj posunąć się jak najdalej i rozwiązać niesamowity sekret!


Reklama

Pobierz Mask Up 5.01

Nowości w tej wersji
What's new in 5.0:
• Added a new playable form
• Added a new shop item
• Made a lot of masks easier to unlock
• Added proper loading screen, fixing the phone lock on splashcreen
• Other bug fixes and improvements
Full patch notes are available on the regular channels, that are now linked in the credits. Thank you for playing!!
informacje ogólne
wersja 5.01 (27)
Data umieszczenia 2021-06-13 01:21
rozmiar 42.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_DEVICE_ADMIN

BIND_DEVICE_ADMIN

usuwanie wszystkich danych aplikacji z pamięci podręcznej

Pozwala aplikacji na zwolnienie pamięci urządzenia przez usunięcie plików w katalogach pamięci podręcznej innych aplikacji. Może to spowodować wolniejsze uruchamianie się innych aplikacji, bo muszą one ponownie pobrać dane.

Wyczyść dane użytkownika.

CLEAR_APP_USER_DATA

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Rouli corp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/01 12:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |