Hellrider 3 To
0 (0)

Opis:

Hellrider 3  to zręcznościowa gra na Androida, w której główna bohaterka jeździ na fajnym motocyklu, a wszystko to jest związane z pewną historią o mistrzostwach wśród motocyklistów, w której nie można obejść się bez zawodów, bandytów i fajnych motocykli!

Grę przygotowaliśmy w studio Anji Games, które było autorem poprzednich części, które, nawiasem mówiąc, okazały się bardzo popularne i same w sobie są prezentowane na naszej stronie internetowej. W każdym razie naszym zadaniem jest zrozumienie, co się zmieniło i dokąd zmierza ten projekt.


Pierwsza część ukazała się w 2015 roku i była czymś płaskim, hardkorowym i bardzo prymitywnym. Druga część (naszym zdaniem) wyszła dwa lata później i zyskała już grafikę wokselową 2.5D, stając się jeszcze lepsza, ale zachowując wysoką złożoność, ale co się stało z trzecią rundą ewolucji?

Zacznijmy od grafiki, która tym razem stała się jeszcze bardziej nowoczesna i reprezentuje pełnoprawny świat w 3D, choć niezbyt szczegółowy, ale wciąż ładnie wyglądający i z dobrą animacją, choroby „dziecięce” już dawno wygrały.

Jednak oprócz zmian wizualnych zmieniła się koncepcja samej gry, ponieważ teraz jest bardzo podobna do klasycznego biegacza, w którym musisz zbierać monety i unikać przeszkód na autostradzie. Sytuacja byłaby smutna, ale już przy pierwszym zadaniu dostajesz rewolwer, za pomocą którego musisz powstrzymać bandytę, który ucieknie przed tobą, rozrzucając bomby. Historia tutaj, choć prymitywna, ale wciąż może się przeciągać i zadowolić fanów zwykłych bitew na motocyklach. Dlaczego swobodny? Ponieważ stary hardcor nie ma wiele do powiedzenia, ale ciężko jest winić za to deweloperów, trend ten jest widoczny wszędzie w branży gier. Nawiasem mówiąc, będziesz musiał zacząć od skromnego motoroweru, ale wykonując zadania i wygrywając konkursy, będziesz mógł się rozwijać i wkrótce zdobyć coś bardziej spójnego z koncepcją „żelaznego konia”.


Funkcje gry Hellrider 3 dla Androida:

  • Fabuła, która nie pozostawi cię obojętnym, a jednak istnieją odniesienia do poprzednich części
  • Kilka trybów gry, każdy znajdzie coś dla siebie
  • Różne postacie
  • Możliwość ewolucji z motoroweru na fajne motocykle
  • Duży piękny świat dookoła

Wady gry:

  • Jeśli podobała Ci się ta seria ze względu na wysoką złożoność - zapomnij
  • Reklama jak poprzednio, ale nie przeszkadza
  • Pojawiły się zakupy, zanim nie były ...

Podsumowując: tak jak wcześniej zastanawiamy się, czy gra Hellrider 3 stała się lepsza niż poprzednie projekty? Jeśli w porównaniu pierwszej i drugiej części odpowiedź była jednoznaczna, trudno powiedzieć. Gra stała się inna i czy ci się to podoba, czy nie - sam zdecyduj. Grę można pobrać bezpłatnie, podobnie jak poprzednie części. Jedno jest dobre - programiści wciąż realizują swój plan, ale najprawdopodobniej ta część będzie ostatnia.


Reklama

Hellrider 3 To

Wszystkie aplikacje Anji Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/02 11:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |