Opis:

Gra zbyt wielu kucharzy  - to całkiem kazualka w których można przygotować kulinarne arcydzieła, aby konkurować w sztuce gotowania z przyjaciółmi lub innymi użytkownikami online.

Gracz kontroluje inspirowanego szefa kuchni, który bada zawiłości przygotowywania interesujących i ukochanych potraw na całym świecie. Hot dogi, burgery, pizza, sushi i inne pyszne kreacje pojawią się w menu Twojego lokalu. Jednym z ważnych warunków dobrego wyniku jest komfort wewnętrzny. Postać można radykalnie zmienić, aby pasowała do pomysłów gracza na temat pięknej i szczerej kuchni. Możesz dostosować ubrania, czapki, a nawet wyraz twarzy za pomocą wyrazu twarzy.

Tryb pojedynczy obejmuje zadanie tworzenia potraw dla klientów bez asystentów. Klienci z innym nastrojem przyjdą do restauracji i wszyscy muszą to zrobić, niezwłocznie realizując zamówienie. Format dla wielu użytkowników pozwala przyciągnąć przyjaciół i pracować w zespole. Tutaj będziesz musiał przestudiować taktykę kolegów i rozsądnie ocenić ich wysiłki. Pochwała czasami motywuje silniejsze nagrody materialne. Jeśli potrzebujesz wsparcia, zawsze możesz o to poprosić przyjaciela. On da narzędzie, podzieli się przepisem i pomoże moralnie. Nadal możesz korzystać z Internetu i organizować zawody z prawdziwymi graczami. Emocjonalne wybuchy w takim środowisku są gwarantowane, jeśli chcesz dreszczyku emocji - witaj w internetowej kuchni.

Funkcje gry Too Many Cooks:

  • gotowanie popularnych potraw;
  • kształtowanie własnego stylu kulinarnego;
  • stosowanie najświeższych składników;
  • różne tryby rozgrywki;
  • zmiana wizerunku kucharza.

Elementarne elementy sterowania i jasne zadania przyciągają wirtualnych kulinarnych profesjonalistów w każdym wieku. Akompaniament muzyczny wywołuje miły uśmiech. Każdej akcji towarzyszą określone dźwięki, bez względu na to, czy kroi ona ryby, myje naczynia lub inne. Lekka melodia jest tłumiona w tak ważnych momentach, aby wykonywać czynności w bardziej skoncentrowany sposób. Aby zorganizować najfajniejszą restaurację, warto zadzwonić do przyjaciół i zorganizować wspólny biznes. Podbij serca wirtualnych klientów pysznymi przysmakami!


Reklama

Pobierz Too Many Cooks 0.7.5

Nowości w tej wersji
Happy Year of the Ox!

To celebrate the Chinese New Year, we have brought you 4 new hairstyles, hats and costumes and redecorated the main menu. Hope you enjoy!
informacje ogólne
wersja 0.7.5 (212)
Data umieszczenia 2021-01-26 04:42
rozmiar 73.71 MB
polski nie
wymagania
android 8.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje Playstack na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/02 12:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |