Opis:

Gra Trial of Fate  to ciekawa gra fabularna, w której boginie z różnych wymiarów walczą z demonami, które przeniknęły fantastyczny kontynent.

Historia zaczyna się od nagłego wkroczenia złych duchów na ziemie Felicji. Ciemne bramy pojawiły się znikąd, umieszczono na nich specjalną pieczęć, która uratowała świat na krótki czas. Później element ten został udaremniony przez siłę wroga oraz wojnę i chaos, które nagle zapanowały na wcześniej spokojnych terytoriach. Gracz musi zgromadzić armię bogiń, zapewnić im wszystko, co jest potrzebne do bitew i wysłać ich w podróż przez urocze miejsca.

Wróg jest okrutny i przebiegły, ale odważne i atrakcyjne dziewczyny są gotowe stawić mu czoła z różnorodną bronią w rękach. Każdy ma specjalne talenty, działa zgodnie z pewnym algorytmem. Jeśli możliwe jest sprowadzenie spójnego i przygotowanego oddziału piękna na polu bitwy, demony mają zagwarantowane zwycięstwo.

Funkcje gry Trial of Fate:

  • gromadzenie boskich piękności w oderwaniu;
  • konfrontacja z demonicznymi stworzeniami;
  • indywidualna legenda dla każdego totemu;
  • fajne umiejętności i możliwość ich ulepszenia;
  • arena, rajdy, kampania i inne tryby.

Użytkownik może wybrać format rozgrywki dla nastroju, przetestować różne opcje przejścia gry. Możesz przejść przez pewną historię z nieoczekiwanymi zwrotami akcji w kampanii dla jednego gracza, specjalne areny pozwalają na walkę z oddziałami innych graczy. Jeśli chcesz połączyć siły w gildii, aby walczyć z przywódcami sił ciemności - zapraszamy na naloty na strasznych, ale nie wszechmocnych bossów. A w pałacu demonów możesz przetrwać z ciągłą gotowością do niszczenia otaczających tłumów wrogów.

Spektakularna grafika i efekty specjalne doskonale wizualizują fantastyczny kontynent. Regularne bitwy na terytoriach nie sprawiały, że świat był ponury, barwność miejsc wzmacnia pragnienie przywrócenia sprawiedliwości i spokoju na tych ziemiach. Nagrody zmuszają w każdej bitwie, aby dać z siebie wszystko, dążyć do zwycięstwa nawet w sytuacjach patowych. Fani japońskiego kina pokochają głos w wykonaniu znanych aktorów. Czas na rozwiązywanie problemów kończy się, nie pozwól siłom ciemności ustalić ich porządku!


Reklama

Pobierz Trial of Fate 1.2.0

Nowości w tej wersji
What's new:
1. Add two new heroes!
2. Add season gameplay!
3. Add limited Hero Temple!
4. Optimize the package interface!
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (120)
Data umieszczenia 2020-05-01 12:58
rozmiar 55.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/03 10:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |