Frontier Justice
0 (0)

Frontier Justice

Opis:

Gra Frontier Justice  to zabawny symulator, w którym musisz łapać przestępców, brać udział w pojedynkach, stale podejmować ryzyko w atmosferze Dzikiego Zachodu.

Na terytorium jest wystarczająco dużo złoczyńców, gracz kontroluje pewnego bojownika o sprawiedliwość. Głównym celem jest ograniczenie przestępczości w regionie. Możesz wybrać płeć postaci, a następnie rozpocząć niebezpieczną przygodę. Po drodze będziesz musiał spotkać dużą liczbę osób, niektóre z nich będą grozić, inne będą prosić o pomoc. Użytkownik ma prawo decydować, które żądania spełnić, a które zignorować. Ciągle odbywają się dialogi z różnymi bohaterami, udzielane są odpowiedzi na podstawowe pytania rozmówców. Następująca czynność zależy od wybranej repliki i określa przebieg zdarzeń.

Rozgrywka ze złoczyńcami to trudna misja wymagająca wysokiej jakości broni. Użytkownik otrzymuje przyzwoity arsenał, a kompetentna praca poszerzy zakres dostępnych narzędzi do ataku. Ma wszystko, czego potrzebujesz, od rewolwerów, strzelb i karabinów snajperskich po niestandardowe modele noży. Ostrożnie przygotuj się do pojedynków, chwytania zbiegów i obrony przed grupami zbrojnymi. Użytkownik widzi wszystko z góry, od trzeciej osoby, ale w momencie strzału zmienia się kąt, czas zwalnia i można przywrócić dokładny widok.

Funkcje gry Frontier Justice:

  • gonić przestępców;
  • polowanie na zwierzęta;
  • fajna broń z opcjami ulepszenia;
  • zmiana pogody i pory dnia;
  • automaty z zyskami i nagrodami.

Deweloper stworzył szeroki zakres zadań, bohater z wszelkimi talentami z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oprócz podstawowego polowania na głowy złych ludzi, możesz angażować się w budowę różnych budynków, hodowlę koni, hazard i inne ciekawe rzeczy.

Projekt graficzny w pełni szanuje zachodnie otoczenie. Postać może poczuć różne warunki pogodowe i klimatyczne. Udrękę na pustyni w upale zastępują niebezpieczeństwa w gęstym lesie wśród dzikich zwierząt. Ale upał stanie się niewielką niedogodnością w porównaniu z wysoką pokrywą śnieżną. Poznaj różnych bohaterów tego historycznego okresu, zniszcz złoczyńców i zbuduj karierę, aby stać się lokalną legendą!


Reklama

Frontier Justice

Wszystkie aplikacje ONEMT na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/03 13:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |