Opis:

Gra Elite Motos 2  to nowa wersja fajnego symulatora, w którym musisz jeździć po mieście doskonałymi motocyklami i zarabiać pieniądze, transportując ludzi lub towary.

Postać jeździ dwukołowym przyjacielem i rozpoczyna podróż. Dusza wymaga zabawy i rozrywki, ale na początku zaleca się zwracanie uwagi na zarabianie pieniędzy. W prawym górnym rogu znajduje się skala dostępnych finansów. Im więcej udało ci się zarobić, tym bardziej szykowny możesz się zrelaksować. Wskaźnik prędkości ruchu jest wyświetlany bezpośrednio pod linią pieniężną. A w lewym górnym rogu możesz zobaczyć mapę, na której zaznaczono miejsca przyjmowania zamówień, stacje benzynowe, sklepy, kawiarnie i inne ważne punkty.

Częstotliwość otrzymywania zamówień można regulować według własnego uznania, ale przy wypełnianiu podjętych zobowiązań nie warto ciągnąć. Możesz po prostu jeździć, cieszyć się dobrymi drogami. Ale objętość zbiornika gazu nie jest nieograniczona, z czasem pojawi się potrzeba zwiększenia poziomu paliwa, a bez pieniędzy nie będzie można uzyskać nowej porcji benzyny. Ale każda podróż pomoże lepiej poznać miasto, co wpłynie na szybkość zadań. Trzeba nauczyć się znaleźć równowagę i unikać skrajności.

Charakterystyczne cechy gry Elite Motos 2:

  • jeździ na fajnych motocyklach;
  • pożądana zgodność z przepisami drogowymi;
  • zmiana ubrania, fryzury i innych parametrów;
  • szerokie możliwości zarabiania funduszy;
  • rozszerzony zakres rozrywki.

Na mapie widoczne są tylko najbliższe punkty, co nieco komplikuje orientację w nieznanej wiosce. Jeśli chodzi o przewóz osoby lub dostawę towarów, pracownik ma tylko warunek w tym samym systemie. Jeśli przez przypadek musiałbym długo podróżować w innym kierunku, pożądane miejsce zatrzymania może zniknąć z przewodnika. Jest to jeden z ważnych niedociągnięć, chociaż postęp drugiej wersji jest wyraźnie widoczny w projekcie graficznym i liczbie miejsc rozrywki.

Jeśli masz środki, możesz zmienić ubrania postaci, nakarmić go, zmienić jego wizerunek. W mieście jest dużo ludzi, możliwość kontaktu z nimi pozwoli na bardziej produktywną pracę i zrelaksowanie się. Objeżdżaj ładne miejsca, transportuj pasażerów i dostarczaj paczki bez dodatkowego czasu. Najlepsze motocykle czekają na swoich kierowców!


Reklama

Pobierz Elite Motos 2 7.0.4

Nowości w tej wersji
- Correções Internas
informacje ogólne
wersja 7.0.4 (80)
Data umieszczenia 2022-04-04 16:16
rozmiar 269.18 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Souza Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/04 10:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |