Opis:

Gra Sky Blok  - twórczy vyzhivalka w którym chcesz przedłużyć swój pobyt na wyspie, kontakt z różnymi postaciami i ukończenie ciekawych zadań.

Totem gracza wchodzi na wyspę pikseli, sprawdza ją i zaczyna wyposażać terytorium. Cudowny moment na włączenie wyobraźni, wdrożenie innowacyjnych pomysłów. Możesz zbudować całe imperium, przemyśleć algorytm umieszczania różnych budynków, ustalić mechanizmy wydobywania zasobów z jelit. Znalezione skarby mogą zminimalizować ograniczenia i korzystać ze wszystkich odblokowanych opcji. Przedmioty do gry można łatwo sprzedawać i kupować, w specjalnym sklepie zawsze jest wiele fajnych ofert.

Podczas eksploracji jaskiń postać z pewnością spotka potwory, chociaż czary zła okresowo chodzą w bardziej znanych miejscach. Bossowie również nie tracą szansy na wydalenie nowego gościa. Ważną częścią przygody są bitwy z potworami.

W Internecie możesz wchodzić w interakcje z innymi bohaterami, wspólnie budować infrastrukturę, rozwiązywać problemy. Dozwolone jest zapraszanie użytkowników na ich tereny lub odwiedzanie obcych krajów. Po połączeniu z przyjacielem wszystkie zadania rozwiązują się szybciej, ale pojawienie się nieznanego gracza na świecie gwarantuje również ciekawe wrażenia i być może nawiązanie nowej przyjaźni. W trybie offline musisz sam poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami, jednak decyzje nie muszą być zgłaszane nieznajomym.

Charakterystyczne cechy gry Sky Block:

  • tworzenie wysp i budowanie na nich obiektów;
  • eksploracja otoczenia;
  • wydobycie cennych zasobów;
  • zaproszenie innych użytkowników do ich ziem;
  • Tryby PvE i PvP.

Deweloper proponuje, aby uznać świat za zestaw wysp, na których trudno jest przetrwać, ale jest prawdziwy. Sześcienna grafika dodaje retro historii do historii. Główną misję można postrzegać jako niebezpieczną misję o wysokim ryzyku lub zabawną przygodę, która przynosi frajdę. W piaskownicy gracz określa strategię i decyduje o losie powierzonego mu małego świata. Ciesz się pięknym interfejsem i przyjemnym tłem muzycznym podczas przetrwania w nietypowych sześciennych przestrzeniach.


Reklama

Pobierz Sky Block 1.5.1.3

Nowości w tej wersji
What's new in 1.5.1.3
1.Game optimizated
informacje ogólne
wersja 1.5.1.3 (4094)
Data umieszczenia 2021-11-21 14:57
rozmiar 84.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sp

sp

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

włączanie i wyłączanie synchronizacji

Pozwala aplikacji na modyfikowanie ustawień synchronizacji z kontem. Tego uprawnienia można użyć np. do włączenia synchronizacji z kontem aplikacji Kontakty.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

PUSH_NOTIFICATION_TOKEN_UPDATE

PUSH_NOTIFICATION_TOKEN_UPDATE

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/04 13:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |