Dawn: Genesis
0 (0)

Opis:

Gra Dawn: Genesis  to fascynująca strategia, w której musisz powstrzymać atakujących kosmitów i ulepszyć technologie, aby uratować umierający świat.

Obce stworzenia planowały zdobyć nasze terytoria, aby zamienić planetę w odwodnioną pustynię. Wrogowie celowo idą naprzód, ludzkość potrzebuje obrońców. Totemy graczy mogą dołączyć do wojowników, które utrudniają realizację mrocznego scenariusza. Konieczne jest budowanie baz wsparcia dla niezawodnej ochrony bojowników. Z powodu operacji wojskowych ziemie szybko ulegają dewastacji, ale z silnym pragnieniem możesz zdobyć wiele zasobów i zapewnić drużynie regularne ulepszenia. Warto również zwiedzić ruiny, wśród których na pewno pozostanie wiele przydatnych rzeczy.

Wrogowie używają innowacyjnych broni, za każdym razem powodując ogromne obrażenia dla ocalałych. Rozwój nowych technologii, a następnie ich wprowadzenie do produkcji i innych obszarów pomoże szybciej odzyskać siły, wzmocnić obronę i mocniej zaatakować antagonistę. Szczególny nacisk należy położyć na inżynierię genetyczną. Jeśli możliwe jest ujawnienie tajemnicy kodu genowego, w armii pojawią się unikalni żołnierze z imponującym zestawem umiejętności. Te postacie staną się elitą, która decyduje o zwycięstwie jasnej strony.

Charakterystyczne cechy gry Dawn: Genesis:

  • stworzenie armii do bitew z kosmitami;
  • zwrot zdobytych ziem;
  • budowa i wzmocnienie baz wojskowych;
  • szkolenie oddziałów;
  • Sojusze za udział w bitwach online.

Bitwy z przedstawicielami innych cywilizacji można w czasie rzeczywistym rozcieńczyć walkami wewnątrzgatunkowymi. Deweloper oferuje graczom zjednoczenie i konfrontację obcych wojsk pod dowództwem tych samych użytkowników. Stworzenie kompetentnej strategii pozwoli ci dostosować się do różnych sytuacji i przerwać przebieg bitwy na twoją korzyść. Trenuj swoich wojowników, rozwijaj ich talenty i przygotuj się na trudne bitwy.

Ładna grafika i złożone misje odciągają uwagę od codzienności i sprawiają, że koncentrujesz się na ratowaniu świata. Chęć podwładnych i szybkość rozwiązywania zadań wyznaczonych przez kierownictwo zależą od dowódcy. Pozbądź się wszystkich antagonistów i zakończ chaos w zaufanym obszarze!


Reklama

Dawn: Genesis

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/05 10:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |