RWBY: Crystal Match
0 (0)

Opis:

Gra RWBY: Crystal meczów  - Jest to gra logiczna, w której chłodny trzeba zbierać kamienie szlachetne trzy lub więcej w rzędzie, włącz dopalacze i wygraj nagrody.

Główną część ekranu zajmuje tablica podzielona na komórki z wielokolorowymi magicznymi elementami. Użytkownik przesuwa identyczne kształty, aby pojawiały się obok siebie w linii poziomej lub pionowej. Gdy możliwe jest wykonanie trzech kamieni, nastąpi eksplozja, a określony obszar planszy zostanie zaktualizowany. Jeśli zmontowane zostaną 4 lub więcej identycznych elementów, uruchamiany jest wzmacniacz do czyszczenia komórek na większą skalę, po czym większość danych jest aktualizowana. Na samej górze ekranu jest wskazane, ile czynności można wykonać, na których kamieniach należy skoncentrować uwagę na danym poziomie. Wyświetlana jest także liczba zdobytych punktów i skala otrzymanych gwiazdek.

Deweloper dodał do gry mapę poziomów. Pomiędzy rozwiązywaniem zagadek można zaobserwować, jak specjalnie przeszkolony pies przechodzi do następnego etapu. Następnie wyświetlana jest krótka scena ze śmiesznymi postaciami (podczas rozwiązywania zadań stoją tuż nad obszarem szachownicy). Każdy bohater może wybrać ciekawe kostiumy, które dają jego właścicielowi niezwykłe umiejętności. Pomysł zmiany stroju wprowadza różnorodność do gry, pozwala eksperymentować i wyposażać totemy w różne umiejętności. Lista dostępnych bohaterów może zostać rozszerzona. W miarę rozwoju historii nowe osobowości zostają odblokowane.

Charakterystyczne cechy gry RWBY: Crystal Match:

  • tworzenie kryształów w rzędach;
  • duża liczba boosterów;
  • pogrubione znaki;
  • wybór oryginalnych kostiumów dla bohaterów;
  • nagrody i bonusy.

Jasne kolory i pozytywny nastrój przyciągają użytkowników w różnym wieku. Projekt graficzny jest prosty, ale kombinacje i mechanizmy wzmacniające wywołują wprowadzenie ciekawych efektów specjalnych. Zadania stopniowo stają się trudniejsze, konieczne jest połączenie logiki i obliczenie różnych opcji ruchów. Wejście do tabeli ocen staje się dodatkowym celem, motywem do aktywnego działania. Możesz podzielić się wynikami, demonstracja sukcesu prawdopodobnie sprawi, że jeden z twoich znajomych spróbuje swoich sił w tym samym projekcie. Udowodnij swoje przywództwo!


Reklama

Pobierz RWBY: Crystal Match 1.06.00

Nowości w tej wersji
News:
1.Added Halloween events and Halloween boost shop sales!(Avaters, Boosters and more!)
2.Added a challenge mode with Roguelike elements (“Saveing Beacon Academy”)!
3.Switched some game UI into Halloween version!
4.Adjusted the difficulty of some levels!
informacje ogólne
wersja 1.06.00 (1092)
Data umieszczenia 2020-05-04 10:53
rozmiar 73.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/05 12:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |