Bridge Strike - River Raid na sterydy
0 (0)

Bridge Strike - River Raid na sterydy

Opis:

Gra Bridge Strike - River Raid na sterydach  to zwykła strzelanka, w której musisz kontrolować samolot wojskowy, niszczyć wyposażenie, mosty i inne przedmioty innych ludzi.

Dron wchodzi na terytorium wroga i zaczyna wyrządzać szkody stronie przeciwnej. Nie musisz czekać na pomoc, cała odpowiedzialność spoczywa na pilocie. W trybie kampanii samolot próbuje eksplodować mosty, pojawiają się na linii mety każdego poziomu. Nadal trzeba lecieć do mety, strzelając po drodze do sprzętu wodnego, naziemnego i powietrznego. Za wydalanie min odpowiada również pilot. W sytuacji wojskowej nie ma przerw, po upadku mostu samolot kontynuuje ruch do przodu i strzela do następujących elementów. Następnie na pewno pojawi się nowa struktura nad rzeką.

Każdy pokonany cel pozostawia monety. Powinny być zebrane, ale ostrożnie, aby nie ponieść przedwczesnego wypadku. Za zarobione pieniądze możesz ulepszyć swój samolot. Misje są skomplikowane, dodatkowa moc będzie bardzo przydatna. W grze nie ma wrogów, a przeszkody są bardzo częste. Powinny być ostrożnie zakreślone, unikając niepotrzebnych nierówności. Możesz przejść do trybu nieskończonego, zdobywać punkty, bić rekordy według przebytej odległości, starać się pozostać w powietrzu tak długo, jak to możliwe.

Charakterystyczne cechy gry Bridge Strike:

  • strzelanie z powietrza do czołgów, łodzi, innych pojazdów;
  • niszczenie mostów;
  • wiele przeszkód;
  • nabycie mocniejszych urządzeń;
  • kampania i niekończący się lot.

Deweloper oferuje kilka rodzajów lokalizacji, w których można latać nad górami, pustyniami i miastami. Zmienna pogoda komplikuje proces. Czyste słońce zastępują ulewne deszcze, a na samolot mogą dostać się błyskawice, powodując jego upadek. W górach często zdarzają się burze śnieżne i burze śnieżne, zaleca się przygotowanie na nieprzyjemne scenariusze.

Old-schoolowa dwuwymiarowa grafika i otoczenie starej arkady przywołują wspomnienia starych projektów gier. Akompaniament muzyczny idealnie pasuje do wybranego stylu. Zanurz się w nostalgii i doświadcz swojego ulubionego formatu na ekranie smartfona!


Reklama

Pobierz Bridge Strike - River Raid na sterydy 1.1.0

Nowości w tej wersji
Bridge Strike in landscape!
4 campaigns!
In general.. it is faster and smooooother :)
Now there is a mark that something is coming from the left or the right direction.
When game is paused.. game is paused :P
Mission fixes.
Weather improvements.
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (30)
Data umieszczenia 2020-05-05 10:47
rozmiar 46.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje kasurdev na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/06 12:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |