Opis:

Gra Drifton wyścig się dla android, uwolnić i jak widać w tytule, podstawa tego, co się dzieje - dryf, lub kontrolowane przez poślizg, jak chcesz. Warto jednak od razu wspomnieć, że jeśli czekasz na zawody i słynne samochody driftowe - możesz zapomnieć, że ich tu nie ma :)

Przygotowaliśmy grę w studiu SPokDev, które jest mało znane zarówno miłośnikom szybkości, jak i graczom, ponieważ jej projekty nie zostały jeszcze uznane za bardzo popularne, ale jest bardzo prawdopodobne, że wciąż są one wyprzedzane!


Jeśli spojrzysz na to, co dzieje się na ekranie Twojego Androida, pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok, jest wygląd, który okazał się raczej arbitralny, a ponadto niektórzy wyrafinowani gracze, którzy są przyzwyczajeni do nowoczesnych projektów z fajną grafiką, będą myśleć, że albo tekstury nie zostały załadowane, albo, już ich zawiodłeś, nie mając nawet czasu na start. Niemniej jednak jest to taki pomysł, którego projekt twórcy określają jako „piękny i minimalistyczny”. Trudno argumentować, że minimalizm nie jest tutaj wszystkim, ale piękno jest sprawą wszystkich. Takie podejście pozwoliło jednak nie tylko zachować wysoką dynamikę i doskonałą animację, ale także doskonałą fizykę, co jest dość ważne w wyścigach. Gra nie będzie też mogła pochwalić się dużym wyborem samochodów, ale niektóre modele mogą wydawać się interesujące, a nawet rozpoznawalne. Ale złożoność jest naszym wszystkimpostanowili ograniczyć się do trzech poziomów, ale będą musieli zacząć od „normalnego”, wszystko dalej jest trudniejsze, a nie tylko prędkość, ale także liczba przeszkód wzrośnie. A jednak nie ma barier, więc po odlocie z drogi samochód wleci w pustkę, a wyścig będzie musiał rozpocząć się od nowa. A także poziomy są generowane za każdym razem od nowa, więc zapamiętywanie złożonych sekcji nie będzie działać. Cóż, wiśnia na torcie - nie masz hamulca, możesz zwolnić tylko przesuwając ...zapamiętywanie trudnych sekcji nie będzie działać. Cóż, wiśnia na torcie - nie masz hamulca, możesz zwolnić tylko przesuwając ...zapamiętywanie trudnych sekcji nie będzie działać. Cóż, wiśnia na torcie - nie masz hamulca, możesz zwolnić tylko przesuwając ...


Funkcje gry DriftOn na Androida:

  • Projekt w stylu minimalizmu, co oznacza, że ​​nadaje się do każdego urządzenia
  • Świetna dynamika
  • Bardzo wysoka trudność
  • Dobra fizyka prawdziwego samochodu
  • Trzy poziomy trudności
  • Synthwave Space Soundtrack

Wady gry:

  • Nazwa wyraźnie nie jest zgodna z tym, co się dzieje
  • Niewiele osób lubi projekt
  • Nawiasem mówiąc, trudność nie jest również odpowiednia dla zwykłych graczy.
  • Reklama i zakupy w zwykłym miejscu

Podsumowując: gra DriftOn to bardzo konkretny projekt, który trudno jest polecić konkretnym graczom, jednak na pewno będą fani, ale czy pozostało wielu fanów tego formatu?


Reklama

Pobierz DriftOn 1.1.1

Nowości w tej wersji
4 new track levels
Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (200018)
Data umieszczenia 2021-08-23 20:44
rozmiar 45.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje SPokDev na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/07 10:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |