Opis:

Meowar  to gra strategiczna oparta na kotach, w której żołnierze władający magią unifikacji walczą ze zwierzętami zombie zakażonymi nieznaną chorobą.

W świecie kotów nagle pojawiła się poważna dolegliwość, zmieniająca przyjazne zwierzęta w krwiożercze zombie. Jak sobie z nimi radzić jest niezrozumiała, wcześniejsza łaska i spokój panowały na tych ziemiach, nikt nie myślał o wojnach. Zniknęła duża liczba wiosek, chodzący umarli zaczęli wędrować wszędzie. Śmiałe ogony zebrali się i poprosili wyższe siły, by nauczyły ich sztuki walki. Prośba została wysłuchana, ci, którzy pytali, stali się stromymi żołnierzami i otrzymali jako bonus magiczną opcję połączenia.

Kleryk, Łowca i Wojownik mogą tworzyć trzy hybrydowe postacie łączące różne umiejętności. Każda osobowość hybrydowa ma 5 poziomów poprawy. Wyszkoleni wojownicy biorą udział w bitwach i ciężko pracują, aby bronić obszarów, na które choroba jeszcze nie wkroczyła. Nieumarli są regularnie ulepszani, demonstrując nowe umiejętności w atakach. Najgorsze jest stały wzrost liczby zainfekowanych stworzeń. Bohaterowie muszą dostosować się do nowych warunków i zaostrzyć metody przeciwstawiania się antagonistom.

Charakterystyczne cechy gry Meowar:

  • walczący z wojownikami z chodzącymi trupami;
  • trzy typy żołnierzy, trzy opcje ich łączenia;
  • do 5 poziomów aktualizacji;
  • różnorodność dostępnych klas;
  • zbawienie cywilizacji kotów.

Z 11 klas postaci możesz tworzyć armie z nastawieniem w dowolnym kierunku. Łucznicy, szamani, magicy, uzdrowiciele, władcy mieczy, mnisi i inni bohaterowie są gotowi do obrony cywilizacji. System łączenia gatunków pozwala łączyć wojowników bezpośrednio w trakcie bitwy. W dolnej części ekranu wyświetlane są karty z dostępnymi kotami, tam można również zobaczyć wyniki połączeń.

Łatwa fabuła i jasne zadanie umożliwiają szybką nawigację i rozpoczęcie bitew. Zgodnie ze standardowym algorytmem zombie zbliżają się falami, musisz zbliżyć się do wrogów i zaatakować. Przygotuj się na odpowiedź i spróbuj zbudować siłę totemów. Koty muszą odzyskać spokojną aurę i zdolność po prostu cieszyć się swoim ideałem!


Reklama

Pobierz Meowar 0.7.1.7

informacje ogólne
wersja 0.7.1.7 (2000157)
Data umieszczenia 2022-04-16 21:35
rozmiar 102.41 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Zadzwoń do AccountAuthenticators.

ACCOUNT_MANAGER

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

AD_ID

AD_ID

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/07 12:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |