Opis:

Gra Samsara Room to projekt studia Rusty Lake, które od wielu lat zajmuje się rozwojem surrealistycznego wszechświata wypełnionego dziwnymi wydarzeniami, postaciami i fabułami. Dzięki ciepłemu powitaniu graczy z całego świata, zarówno na Androidzie, jak i na innych platformach, studio nadal się rozwija i z wdzięcznością przygotowało nowy projekt, od którego tak naprawdę wszystko się zaczęło, ponieważ Samsara Room jest pierwszym gra z niesamowitego świata, która jednak do nas dotarła. Ale lepiej późno niż wcale!

Porozmawiajmy jednak trochę o deweloperach z Rusty Lake, którzy świętują piątą rocznicę! W rzeczywistości nie tak dużo, ale niewiele. To studio nie stało się jednodniowe, nie stało się autorem jednego hitu, ponieważ mieli plan, zgodnie z którym miliony ludzi mogą zanurzyć się w świat szalonej wyobraźni i niepowtarzalnego stylu wizualnego. Na koniec warto zauważyć, że skoro gra Samsara Room została nam przedstawiona jako prezent, możesz pobrać ją za darmo, a ponadto nie ma i nie będzie żadnych reklam, zakupów, a nawet podpowiedzi. Pobierz i ciesz się!

Fabuła gry jest typowa dla projektów Rusty Lake, ponieważ znajdziesz się w nieznanym pokoju, w którym oprócz niektórych zwykłych elementów wewnętrznych czeka na ciebie zestaw bardzo dziwnych przedmiotów, jednak każdy z nich jest przydatny do oświecenia i poszukiwania prawdy, dzięki czemu możesz wydostać się z tego miejsca. Komponent wizualny jest tak wysoki, jak zwykle, a piękną ścieżkę dźwiękową napisał Victor Butzelaar, który pracował również nad innymi grami z tej serii. Ale nie zapomnij, ta gra była pierwsza!

Funkcje gry Samsara Room na Androida:

  • Stylowa grafika, podobnie jak w innych projektach Rusty Lake
  • Myląca fabuła
  • Rozgrywka, która została zaprojektowana na wiele godzin
  • Wygodna kontrola formatu wskaż i kliknij
  • Brak reklam i zakupów w aplikacji
  • Zwiększ swój mózg i fantazję

Wady gry:

  • Jak mówią, nie patrzą na uzdolnionego konia w ustach!

Podsumowując: jeśli jesteś już zaznajomiony z kreatywnością tych programistów, gra Samsara Room będzie naprawdę przyjemnym prezentem, a jeśli nie znasz gier z tej serii, to świetny powód, aby zacząć!


Reklama

Pobierz Pokój Samsara 1.2.1

Nowości w tej wersji
Thank you for playing Samsara Room! We added a new hint system, achievements and fixed a few bugs in this new version.
informacje ogólne
wersja 1.2.1 (1002001)
Data umieszczenia 2021-08-02 17:13
rozmiar 73.01 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Rusty Lake na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/08 10:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |