Champion of the Fields
0 (0)

Champion of the Fields

Opis:

Gra Champion of the Fields  to symulator sportowy, w którym musisz zarządzać drużyną piłkarską, zatrudniać i trenować legendarne osobowości oraz prowadzić klub do zwycięstwa.

Z tysięcy postaci użytkownik wybiera najlepszych piłkarzy. Możesz łączyć obiecujących nowicjuszy i celebrytów, dając każdemu możliwość ujawnienia swoich talentów. Menedżer rozwija również infrastrukturę organizacji sportowej, reguluje strategię i taktykę zawodników na boisku. Przemyślany system kontroli umożliwia strzelanie bramek, przechodzenie przez podania i krótkie podania, odbieranie piłki przeciwnikowi, szybkie przełączanie między atakiem a obroną oraz wykonywanie innych manewrów. Korzystanie z joysticka i przycisków sprawia, że ​​menedżer jest prawie wszechmocny. Algorytm 4 + 1 zapewnia bardzo wygodną interakcję z każdą postacią.

Mecze w czasie rzeczywistym z drużynami graczy z całego świata podnoszą poziom emocji w grze. Tabela ocen pozwala śledzić wyniki własne i innych na arenach międzynarodowych i krajowych. Wieloplatformowość zasługuje na szczególną pochwałę - dość rzadki parametr w konkursach online. Zabierz na pole najlepiej przygotowanych bohaterów i uważnie monitoruj proces, wynik zależy od umiejętności zarządzania totemami, monitorowania każdego i aktywowania dowolnych w razie potrzeby.

Charakterystyczne cechy gry Champion of the Fields:

  • budowanie zespołu znanych sportowców;
  • szkolenie piłkarzy;
  • tworzenie i zmiana taktyki działań;
  • wygodne wykonywanie dowolnych ruchów;
  • udział w meczach PvP.

Wspaniała trójwymiarowa grafika i zdjęcia sportowców w stylu amerykańskich komiksów sprawiają, że czujesz się jak menedżer najfajniejszego klubu. Dzięki licencji FIF Pro wiarygodni piłkarze z 63 krajów są do dyspozycji użytkownika. Tacy bohaterowie mogą zamienić niewielki mecz w oszałamiający widok. Jeśli dokładnie rozważysz strategię - szanse przeciwników zbliżą się do zera. Nie przegap okazji, aby stworzyć prawdziwy festiwal sportowy i podnieść swoją drużynę na szczyt tabel turniejowych!


Reklama

Champion of the Fields

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/08 12:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |