Shadow of Nyog
0 (0)

Opis:

Gra Shadow of Nyog  to przygodowy bajgiel, w którym musisz eksplorować ponure ziemie, brać udział w turowych bitwach, odkrywać sekrety strasznej mgły.

Gracz znajduje się w przeklętym świecie zdominowanym przez szarość i ciemne tony. Według legendy głównym strażnikiem tej przestrzeni jest mgła, która istnieje poza rozważanym wymiarem. Przybyło tu niewielu bohaterów i nikt tu nie opuścił, więc użytkownik ma dobry powód do obaw o swoje życie. Mgła narzuca swoje pomysły, dlatego ci, którzy zapominają, zapominają o celach swojej podróży i zaczynają działać w interesie innych, nie biorąc pod uwagę własnej opinii. Użytkownikowi będzie regularnie prezentowany trudny wybór, jego decyzja wpłynie na dalszy przebieg podróży. Zagrożenia pojawiają się po odpowiedziach na zadania, ważna jest analiza zdarzeń i zważenie ryzyka.

Będziesz musiał tu krzyżować się z różnymi stworzeniami, większość z nich będzie miała złe zamiary wobec nowych gości. Aby przetrwać, będziesz musiał walczyć, używając wielu niestandardowych, ale bardzo skutecznych instrumentów (czasem nawet muzycznych). Magiczne moce pomogą bohaterowi i jego asystentom w ryzykownych turowych bitwach. Każdy członek zespołu musi być wyposażony w niezbędny sprzęt, zapewniać dostęp do przedmiotów, które ujawniają niezwykłe talenty bojowe.

Charakterystyczne cechy gry Shadow of Nyog:

  • częste bitwy turowe;
  • spotkania z niezwykłymi postaciami;
  • zastosowanie i aktualizacja fajnych umiejętności;
  • sytuacje z wyborem działań;
  • wpływ decyzji na rozwój historii.

Oprócz walki wojownicy będą zajmować się rozwiązywaniem zagadek i studiowaniem ponurych, ale bardzo interesujących lokacji. Narzucanie dziwnych myśli nieznajomym ma na celu ukrycie wielkich tajemnic. Jeśli uda ci się oprzeć i zbliżyć do tajemnic, możesz spojrzeć na cel podróży z innej perspektywy. Wysokiej jakości szata graficzna oryginalnych postaci i różnorodne zadania przyciągną fanów RPG. Prawdopodobieństwo przeżycia w proponowanych warunkach jest znikome, musisz iść naprzód, jeśli ciekawość nieznanego przekracza wszelkie rzeczywiste i wyobrażone niebezpieczeństwa.


Reklama

Shadow of Nyog

Ocena:

(1)
0.88★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/09 10:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |