Opis:

Gra Ceres M  to strategiczna gra fabularna, w której musisz zebrać zespół śmiałych postaci i przygotować je do konfrontacji z potworami, szczegółowo obliczając niuanse taktyki.

Gracz otrzymuje standardowe zadanie stworzenia drużyny bohaterów anime i magicznych asystentów. Globalnym celem będzie zniszczenie potworów, specyfikacja zadania zależy od wybranego formatu rozgrywki. Fani testów pokochają różnorodność misji. Możesz iść na arenę w bitwach PvP z totemami prawdziwych graczy, podbijać wieże, organizować naloty na lochy z potworami i wypróbować inne opcje odpowiednie dla każdej sytuacji i nastroju.

Wojownicy są gotowi do aktywnej walki, poziomu ich siły i znaczenia ulepszenia umiejętności, dowódca musi ocenić siebie. Istnieje wiele odmian ulepszeń, każdy znajdzie odpowiednie umiejętności dla swoich bohaterów i ulepszy je w razie potrzeby. Deweloper oferuje możliwość rozważenia RPG pod nowym kątem, aby przetestować grę bez automatyzacji. W wielu podobnych projektach użytkownik staje się zewnętrznym obserwatorem bitew. Tutaj naruszony jest znany algorytm, menedżerowie wezmą czynny udział w bitwach, dostosują totemy totemów i wpłyną na przebieg każdej bitwy. Nie można przenieść odpowiedzialności na postacie, one po prostu wypełniają przypisane zadania.

Charakterystyczne cechy gry Ceres M:

  • stworzenie oddziału do walki z potworami;
  • ponad dwieście wojowników;
  • szeroki zakres ulepszeń dla wojowników;
  • brak automatycznej bitwy;
  • PvP, naloty, podbijające wieże i inne tryby.

Elegancka grafika w stylu azjatyckim przyciąga uwagę i nie pozwala oderwać się od ekranu. Spektakularne lokalizacje dają wizualną przyjemność, nawet gdy musisz się zatrzymać. Widok z trzeciej osoby daje możliwość zastanowienia się nad tym, co dzieje się z boku, a nawet zmiany pozycji kamery, aby bardziej szczegółowo zbadać wroga i zrozumieć, jak lepiej do niego podejść. Setki bohaterów marzą o zostaniu częścią twojej armii i podejmowaniu trudnych misji pod okiem uważnego dowódcy. Rekrutuj najlepiej, aby wypróbować rolę najmądrzejszego dowódcy we wszechświecie gry.


Reklama

Pobierz Ceres M 1.1.47

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.1.47 (78)
Data umieszczenia 2020-05-08 15:24
rozmiar 77.53 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/09 12:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |