Galaktyczne kolonie
0 (0)

Opis:

Gra Galactic Colonies  to symulator kosmiczny, w którym musisz badać wszechświat, odkrywać niezbadane planety i budować infrastrukturę dla swojej kolonii.

Perspektywa wyczerpania się zasobów lądowych powoduje, że myślimy o stworzeniu komfortowych warunków życia w innych częściach galaktyki. Na początku gracz ma małą kolonię i niewielką część bezimiennego ciała niebieskiego, w którym posadzono postacie. Tutaj trzeba zbudować miasto, zadbać o korzystną ekonomię, bezpieczeństwo i wysokiej jakości żywienie mieszkańców. Staranne planowanie działań i rozważenie konsekwencji pozwoli na powiększenie strefy okupowanej i przyciągnięcie innych kolonistów.

Zapasy żywności są ważnym czynnikiem dla oddziałów. Jeśli będzie mniej produktów, liczba kolonii spadnie. Budowa farm i budynków mieszkalnych pomoże uniknąć negatywnego scenariusza. Farmy w pobliżu zbiornika przyniosą dodatkowe premie, zapewnią wzrost produkcji żywności. Lepiej nie budować domów w pobliżu budynków przemysłowych - zanieczyszczona atmosfera nie przyciągnie wielu, którzy chcą się osiedlić. Warto zwrócić uwagę na rozmieszczenie obiektów, aby przeanalizować możliwe zyski lub straty. Przy wystarczającej liczbie pracowników możesz studiować innowacyjne technologie. Pojawia się zasób do przechwytywania nowych planet, wzrostu strefy wpływów. Bez badań zdobycie terytoriów obcych nie będzie możliwe.

Charakterystyczne cechy gry Galactic Colonies:

  • tworzenie i systematyczna ekspansja terytoriów;
  • eksploracja przestrzeni galaktycznej;
  • praca z nowymi technologiami;
  • uruchomienie produkcji;
  • kolonizacja różnych planet.

Symulator przyciąga szerokie możliwości rozwoju cywilizacji. Użytkownik wybiera algorytmy, kierunek i tempo postępu. Gracz będzie musiał dostosować infrastrukturę do klimatu arktycznego, tropikalnego lub innego. Nie ma łatwych rozwiązań dla zadania zorganizowania świata dla całej cywilizacji. Deweloperzy nadali projektowi intuicyjne sterowanie, standardową mechanikę i ich ulubioną klasyczną strategię. Bezgraniczna przestrzeń galaktyki gwarantuje mnóstwo zabawy i ciekawych wydarzeń!


Reklama

Pobierz Galaktyczne kolonie 1.34

Nowości w tej wersji
* Improved support for calendar formats
* Improved startup time
* Improved online connectivity
informacje ogólne
wersja 1.34 (334)
Data umieszczenia 2021-08-21 15:30
rozmiar 95.02 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/10 10:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |