Opis:

Gra New Star Soccer  to fajny symulator sportowy, w którym gracz będzie musiał budować karierę, budować relacje z kolegami, trenerem i sponsorami.

Szesnastolatek rozpoczyna karierę pod ścisłą kontrolą gracza. W snach - sława, popularność i niezliczone nagrody. Aby to osiągnąć, bohater musi ciężko pracować, podpisywać pierwsze kontrakty, znajdować sponsorów, budować styl komunikacji z szefem, członkami drużyny i innymi osobowościami ze środowiska sportowca. Regularnie pojawiają się sytuacje, w których użytkownik dokonuje wyboru, poświęca wszelkie kontakty w celu utrzymania komunikacji z ważnymi ludźmi. Konsekwencje wyboru są oczywiste, ale ostatnie słowo należy do użytkownika.

Nie zabiorą przybysza do najsilniejszych lig; powinni trzymać się ambicji i zdobywać doświadczenie w jednej ze środkowych dywizji. Rutynowa aktywność w zawodach piłkarskich pozwala rozwijać się i dążyć do osiągnięcia wysokich osiągnięć zawodowych. Głównym parametrem jest energia wydawana na wszystkie działania. Ważne jest, aby zachować znaczny margines na mecze, aby grać na boisku tak długo, jak to możliwe. Po ciężkiej pracy możesz iść do kasyna i wydać trochę pieniędzy lub zwiększyć swoje zarobki. Trenerowi nie spodoba się ten rodzaj odpoczynku, ale postać może sama zdecydować, jak zarządzać swoim wolnym czasem.

Charakterystyczne cechy gry New Star Soccer:

  • wybór drużyny i udział w meczach piłki nożnej;
  • śledzenie poziomu energii;
  • wskaźniki relacji z różnymi postaciami;
  • relaks w kasynie, możliwość wydawania i zarabiania pieniędzy;
  • wiele zmiennych parametrów bohatera.

W niestandardowej rozgrywce konieczne będzie śledzenie interakcji członków zespołu podczas meczu w formie tekstowej. Każda sytuacja jest opisana w osobnym komunikacie, a kiedy nadejdzie czas na aktywację totemu, użytkownik zobaczy pole i będzie mógł manewrować. Może to być przechwytywanie narzędzi innych ludzi, strzelanie bramek, powrót z długich i krótkich podań, ataki głową i wiele innych. Proces ten uzależnia i nie powoduje nudy ani monotonii. Zrób legendarnego sportowca ze swojego świeżo upieczonego piłkarza?Reklama

Pobierz Nowa 4.25

Nowości w tej wersji
Version 4.25 updates certain 3rd-party software elements to ensure continued stability and compatibility.
informacje ogólne
wersja 4.25 (124)
Data umieszczenia 2021-11-11 07:28
rozmiar 65.84 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

zapisywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na modyfikowanie historii i zakładek przeglądarki zapisanych w urządzeniu. Aplikacja będzie mogła usunąć lub zmodyfikować dane przeglądarki. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm oraz inne aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odinstalowywanie skrótów

Pozwala aplikacji usuwać skróty bez interwencji użytkownika.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/10 12:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |