Heroes of Lyant
0 (0)

Opis:

Gry Heroes of Lyant  - to Roleviki piksel, w którym postać przemyka przez las i zniszczyć potwory na drodze, przy wsparciu wiernych pomocników.

Podróż przez straszny las rozpoczyna się od określenia zewnętrznych cech bohatera. Deweloper oferuje duży wybór skórek dla wojowników w stylu anime. Możesz kontrolować kruchą dziewczynę z wielkim młotem w ręku, postawić na królową sił ciemności, przejąć opiekę nad dostojnym i pewnym siebie mężczyzną, który walczy z antagonistami zgodnie z niestandardową techniką. Istnieją inne postacie, wśród których łatwo jest znaleźć odpowiedniego wojownika dla dowolnych wymagań. Oprócz swojego wyglądu, postacie różnią się spektrum talentów, możliwościami rozwoju w określonych kierunkach i algorytmami użycia broni. Nawet rodzaje broni są wybierane ściśle dla konkretnej osoby.

W dwuwymiarowej platformówce gracz prowadzi swój totem i kilka pomocniczych postaci. Będziesz musiał obserwować, co dzieje się z boku. Po pierwsze, antagoniści pojawiają się w polu widzenia pojedynczo, przewaga ilościowa ułatwia radzenie sobie z wrogiem, niezależnie od jego wielkości. Warto pójść nieco dalej, a wrogowie będą się grupować. Później boss wejdzie na arenę w otoczeniu swoich obrońców. Aby pokonać taki tłum, musisz wcześniej uzyskać ulepszenia. Są dostępne z zaliczeniem poziomu jakości. Możesz wstrzymać bitwę, jeśli masz możliwość ulepszenia talentów lub ulepszenia broni.

Funkcje gry Heroes of Lyant:

  • jasne bitwy z potworami;
  • różnorodność wojowników pikseli;
  • oryginalne talenty;
  • ulepszenia umiejętności i zwiększenie rang w aktywności;
  • niebezpieczni i agresywni przeciwnicy.

Proponowane RPG spodoba się fanom lekkiej rozgrywki, w której użytkownik nie potrzebuje dużego stresu. Dialogi między różnymi postaciami dodają fabułę, sprawiają, że proces jest bardziej interesujący. Projekt graficzny piksela dodaje projektowi wstecznej oryginalności. Zdolność do ulepszania umiejętności i duży zestaw bonusów motywują cię do dalszej gry. Akompaniament muzyczny rozwesela nawet w nierównej bitwie. Pomóż dzielnej drużynie poradzić sobie ze wszystkimi wrogami!


Reklama

Heroes of Lyant

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/11 10:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |