Temple Run: The Idol Game
0 (0)

Temple Run: The Idol Game

Opis:

Gra Temple Run to: Game of The Idol  - to ciekawa strategia, w której musisz zebrać monet do regularnego uaktualniania naukowców przebiegających przez śmiertelnych przeszkód.

Twórca słynnego biegacza postanowił zmienić algorytm rozgrywki i wydał nowy projekt, który wymaga innych podejść do realizacji zadań. Początkowo wszystko wygląda znajomo, postacie dążą do przodu, chcą znaleźć idola i przygotowują się do pokonania wielu przeszkód. Po drodze będzie wiele podobnych mechanizmów, ukrywających ogromne zagrożenie dla bohaterów. Skomplikowane obszary będą musiały być przeskakiwane lub ostrożnie obchodzić cienki most, aby żelazne kolce na mechanizmie pionowym nie dotykały delikatnej osoby. Problemem jest brak zarządzania członkami zespołu badawczego.

Użytkownik może zarabiać tylko złote monety i kupować im ulepszenia dla zespołu. Biegający bohaterowie są widoczni w górnej połowie ekranu, a na górze wyświetlana jest również skala ze wskaźnikami przebytej odległości. W dolnej części możesz klikać przyciski obok zdjęcia każdego totemu i robić zakupy, zapewniać aktualizacje tak często, jak to możliwe. Od czasu do czasu musisz znosić zejście z daleka, wraz z poradami do analizy niuansów sytuacji. Następnie, biorąc pod uwagę wcześniejsze błędy, możesz ponownie wyświetlić totemy na początku.

Charakterystyczne cechy strategii:

  • prowadzenie zespołu biegaczy;
  • wybór ważnych aktualizacji;
  • zautomatyzowany ruch bohaterów;
  • zbieranie artefaktów;
  • wyszukiwanie wykonane ze złotego bożka.

Entourage poprzednich gier został zapisany. Historia poszukiwań posągu bożka nie uległa zmianie, dzięki czemu fani mogli cieszyć się pewną kontynuacją fabuły, nawet w zmienionym gatunku. Zakres nowych umiejętności jest przyjemnie zaskakujący, czasem nawet magiczny pył staje się narzędziem pomocniczym. Jeśli biegaczom udało się posunąć do przodu produktywnie, z chwilami impasu, nieoczekiwane wiadomości pomagają rozwiązać problem na korzyść naukowców. Opcjonalnie otwiera się informacja o obecności bliźniaka na jakimś okręgu. Dodatkowy uczestnik zawsze zwiększa ogólne możliwości. Daj naukowcom szansę na osiągnięcie celu!


Reklama

Temple Run: The Idol Game

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/12 10:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |