MASS FOR THE DEAD
0 (0)

MASS FOR THE DEAD

Opis:

Gra MASS FOR THE DEAD  to ciekawa gra fabularna, w której użytkownik nie może wyjść z RPG, utknie w wirtualnej przestrzeni i staje w obliczu strasznych zagrożeń.

Dwudziesty drugi wiek zadowolił fanów MMORPG nowym projektem o niesamowitej funkcjonalności. Przez 12 lat fani entuzjastycznie grali i podziwiali oferowane możliwości, ale nagle gra się zakończyła. Stało się to tak szybko, że ktoś nawet nie zdążył się wydostać i został zablokowany w świecie fantasy. To taki bohater, który będzie musiał być kontrolowany, pomagać mu w walce z niebezpieczeństwami, niszczyć potężne potwory i rozwiązywać problemy w zupełnie innej rzeczywistości. Będziesz musiał działać jako przywódca gildii Mamong.

Głównym celem jest zebranie oddziału, aby zmierzyć się z siłami wroga. W bitwach turowych musisz atakować pojedynczo. Każda postać ma trzy opcje działania w celu obrony w czasie, unikania ataków innych osób lub ataku. Dodatkowo można zastosować trzy indywidualne umiejętności. Myśliwiec ma również specjalną akcję, ale jest jedna.

W trybach dla jednego gracza musisz walczyć wyłącznie z potworami. Gdy obecna jest pewność siebie, można uruchomić podwójne przyspieszenie, aby aktywować wszystkie procesy. Dostępna jest także automatyczna bitwa, w której bohaterowie walczą ze sobą. Bardziej interesujący jest format dla wielu użytkowników, w którym 4 prawdziwych użytkowników przenosi swoje jednostki na arenę i toczą się między nimi walki.

Charakterystyczne cechy gry MASS FOR THE DEAD:

  • turowe bitwy z potworami i nie tylko;
  • wymuszona obecność w wirtualności;
  • tryby multiplayer i single player;
  • funkcje przyspieszenia i automatyzacji;
  • codzienne i cotygodniowe zadania.

Wysokiej jakości trójwymiarowa grafika i niezwykła fabuła stają się atrakcyjnymi czynnikami. Totemy można pompować, zwiększając charakterystykę biorąc pod uwagę doświadczenie każdego bohatera. Za walutę w grze kupowane są przydatne przedmioty, które pomogą ci lepiej radzić sobie w bitwie i szybko zmiażdżyć przeciwnika. Zgodnie z wynikami bitwy możesz także zdobyć różnorodne narzędzia. Konieczne jest radzenie sobie ze wszystkimi zadaniami, aby znaleźć wyjście z zamkniętego świata gry!


Reklama

MASS FOR THE DEAD

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/13 10:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |