Crash Bandicoot Mobile
0 (0)

Crash Bandicoot Mobile

Opis:

Crash Bandicoot Komórka gra  jest fajna biegacz, w której trzeba uciekać, niszczyć, skakać, rozprawić się z przeciwnikami, atakują je z bomb i trujących płynów.

Zły geniusz o imieniu Cortex chciał uchwycić i ujarzmić różne wymiary. Aby to zrobić, wysłał zmutowanych asystentów do wieloświata. Muszą przestrzegać rozkazów swego pana, aby osiągnąć zniewolenie wszechświatów. Wyciekły informacje o sprytnym planie, totem gracza o imieniu Crash postanowił zatrzymać atakującego. Zamierza przebiec przez główne lokacje i zniszczyć stwory. Siostra Coco i kilka innych pozytywnych postaci pomoże bohaterowi w wykonaniu trudnego zadania.

Główne działania mają miejsce w trzech niebezpiecznych lokalizacjach: dżungli, ruinach zapomnianej świątyni i środowisku miejskim. Postać biegnie wzdłuż drogi i rozbija pudła korporacyjną sztuczką. Wykonuje również skoki nad przeszkodami żywymi i nieożywionymi, zbiera bonusy (jabłka, inne elementy). Wszystko zebrane po ukończeniu poziomu należy zabrać do bazy Coco, aby stworzyć wysokiej jakości broń przeciwko antagonistom. Zabójcze serum, materiały wybuchowe i inne ciekawe rzeczy są tworzone przez siostrę, aby brat mógł strzelać do mutantów w następujących odległościach.

Charakterystyczne cechy gry Crash Bandicoot Mobile:

  • uratowanie świata gry przed masą złoczyńców;
  • spotkanie ze swoimi ulubionymi postaciami;
  • stworzenie tajemniczej bazy;
  • użycie bomb, mikstur i innej broni;
  • niezłe nagrody.

Runner ma wspaniałą grafikę z bogatymi kolorami. Wyróżnia się spośród innych projektów tego gatunku dzięki dogłębnej fabule i rozszerzonemu zakresowi zadań. Budowa i wzmocnienie bazy, rozwój broni nie wymagają dużo energii, ale przynoszą różnorodność, powodują chęć uważnego monitorowania tego, co się dzieje. Zmiana lokalizacji pomaga również wyeliminować nudę. Mutanty nie pojawiają się na każdej drodze, co nieznacznie zmniejsza przewidywalność procesu.

Wielcy antagoniści potrzebują wyjątkowej ostrożności: najpierw atakują i trafnie rzucają pociskami, gdy bohater jest jeszcze daleko od miejsca spotkania. Muszę biec w kierunku wroga i unikać rzucanych przez niego żywiołów. Zatrzymaj każdego pomocnika i uratuj niezliczone wszechświaty!


Reklama

Crash Bandicoot Mobile

Wszystkie aplikacje King na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/14 10:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |