Mad Skills Motocross 3
0 (0)

Mad Skills Motocross 3

Opis:

Gra Mad Skills Motocross 3  to kolejna część wyścigu motocyklowego, w którym musisz walczyć o puchary, brać udział w mistrzostwach i rywalizować ze wspaniałymi sportowcami.

Walka o podium mistrzowskie wśród jeźdźców idzie na nowy poziom. Deweloper poprawił wizualizację i komponent fizyczny, dzięki czemu jazda była bardziej realistyczna. Na początku rowerzysta naciska pedał gazu, a podczas zbliżania się na wzniesieniach dokłada wszelkich starań, aby idealnie wylądować. Upadki i wszelkie inne rodzaje opóźnień dają przeciwnikom szansę na awans, więc tempo musi być stale monitorowane.

Jeśli osiągnięcie celu wydaje się zbyt proste, spróbuj wykonać kilka zadań bez spowalniania. Umożliwiają one zbieranie dodatkowych bonusów i pozostają w napięciu nawet w tych sekundach, gdy sytuacja jest względnie spokojna. Zwycięstwa dodają cenne monety do skarbonki. Można je wydać na sprzęt, poprawiając właściwości motocykla. Doświadczeni motocykliści są w stanie odblokować nowe typy dwukołowych żelaznych koni.

Charakterystyczne cechy gry Mad Skills Motocross 3:

  • zawody motocyklowe;
  • dodatkowe zadania podczas krzyża;
  • zarobki złotych monet;
  • odblokowywanie fajnych modeli pojazdów silnikowych;
  • aktualizacja sprzętu.

Dwuwymiarowy projekt graficzny określa intuicyjność sterowania. Użytkownik może nacisnąć przycisk gazu, zwolnić, wykonać nachylenie do przodu lub do tyłu. Nie ma trzeciego wymiaru, więc nie są przewidziane skręty w lewo-prawo. Niewielka liczba punktów kontrolnych nie zakłóca różnych zamachów stanu. Nagłe podjazdy i zjazdy na stokach czasami powodują mimowolne sztuczki. W takich momentach ważne jest, aby starać się zachować równowagę, aby uniknąć awarii motocykla.

Fizyka w grze jest dobrze opracowana, więc nie zawsze można pozostać za kierownicą. Konieczne jest dostosowanie się do transportu, prosta obsługa nie gwarantuje łatwej i nieskrępowanej jazdy. Dokładność prowadzenia jest jednym z głównych priorytetów motocyklisty. Prześcignij swoich przeciwników bez stwarzania zagrożenia, najpierw dotrzyj do mety i zasłużenie zdobądź najlepsze trofea!


Reklama

Mad Skills Motocross 3

Wszystkie aplikacje Turborilla na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/14 12:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |