BLADE XLORD
0 (0)

Opis:

Gra BLADE XLORD  to japońska gra fabularna, w której bohater i jego asystenci walczyć z potworami, dając wyraźne rozkazy dla szybkich wspólnych represji wobec przeciwników.

Główny bohater rozumie trudności związane z realizacją globalnej misji ratowania świata, dlatego początkowo zwrócił się o wsparcie do kilku dobrych osobowości. Muszą zostać wezwani, aby wybrać najbardziej odpowiednich wojowników, aby zdecydować o niezbędnych klasach. Zalecamy przeanalizowanie zgodności zdolności, aby stworzyć najbardziej spójny i produktywny zespół. Nie wszyscy wiedzą, jak atakować, ale uzdrawianie talentów podczas bitwy jest nie mniej ważne. Niektóre uderzają, inne czynią nieszkodliwymi, inne minimalizują szkody. Potencjalni towarzysze mają wiele innych przydatnych umiejętności, pozostaje tylko przemyśleć strategię działania i iść do bitwy wraz z elitą.

Wszyscy pięciu wojowników bierze udział w bitwie, ale nie możesz przełączać się między wojownikami. Lider musi wydać polecenie asystentom, a zadanie zostanie bez wątpienia wykonane. Fantastyczne wyposażenie, modele broni, mikstury i inne niezbędne elementy są prezentowane dość szeroko, każdy wojownik będzie miał możliwość ulepszenia. Starcia z bossami wymagają szczególnej spójności, koniecznie przygotuj zespół na takie kłopoty.

Charakterystyczne cechy gry BLADE XLORD:

  • gromadzenie pomocników do bitew z potworami;
  • szeroki wybór mniejszych postaci;
  • estetyczne walki drużynowe;
  • historie zbawienia cierpiącego świata;
  • badanie pięknych miejsc.

Bitwy są tylko częścią gry, nie mniej jednak należy zwrócić uwagę na badanie nietypowych stron. Trójwymiarowa grafika pozwoliła twórcy stworzyć specjalną atmosferę, w której nie ma pętli w jednym procesie. Możesz skoncentrować się na bitwach i zbadać ustawienia fantasy. Atrakcyjnym niuansem projektu jest fabuła i różnorodność historii. Pomagają zrozumieć, jak duża jest misja, jak nieznacznie małe są w porównaniu z nią niebezpieczeństwa. Ciekawa fabuła, łatwe nietypowe zarządzanie i styl minionych lat doskonale łączą się w projekcie. Świat już czekał na swojego wybawcę!


Reklama

BLADE XLORD

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/15 09:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |