Opis:

Gra KUBOOM ARCADE  to wciągająca strzelanka online, w której musisz niszczyć wrogów bronią palną, uważaj na ataki wroga.

Na początku dla nowej strzelanki wskazywany jest pożądany alias. Przeprowadzane jest minimalne dostosowywanie totemu, wybierane są wygodne bronie. Następnie możesz określić tryb rozgrywki i przejść do lokalizacji. Są wielkie bitwy klanowe, tryb dla jednego gracza, szybkie bitwy. Przegląd z góry pozwala zobaczyć siebie i innych bohaterów znajdujących się w tej samej części mapy. Towarzysze są podświetleni w niebieskim kółku, przeciwnicy - w kolorze czerwonym, a sama postać ma zielony znak, aby nie zgubić się wśród przyjaciół lub nieznajomych. Śmierć nie jest powodem do opuszczenia lokacji, strzelec wskrzesza w tym samym miejscu i kontynuuje bitwę, chociaż liczba ofiar wroga wzrośnie.

Po zakończeniu bitwy wyświetlana jest tabela wskazująca wyniki każdego uczestnika. Rejestrowana jest liczba ich własnych śmierci i zabójstw. Jeśli zostaną osiągnięte znaczące wyniki, możesz liczyć na nagrodę pieniężną i inne nagrody. Zysk finansowy pozwala ulepszać, ulepszać sprzęt, doskonalić różne umiejętności. Szczególną uwagę przywiązuje się do broni - ponad 50 pistoletów jest dostrojonych za pomocą celowników, laserów, kompensatorów. Każdy model wystrzału można zmienić nie do poznania, potrzebujesz tylko odrobiny wyobraźni i kompetentnego podejścia.

Charakterystyczne cechy gry KUBOOM ARCADE:

  • strzelanie do bohaterów innych graczy w czasie rzeczywistym;
  • rozwój umiejętności postaci;
  • imponujący arsenał broni;
  • opcja zmartwychwstania ze zwrotem;
  • formaty zespołowe i pojedyncze.

Deweloper stworzył przyzwoity projekt graficzny i starannie pracował nad kartami. Jest gdzie się schować, ale jest też wystarczająco dużo otwartej przestrzeni, to nie będzie działać przez długi czas. System ocen wyróżnia najlepszych użytkowników i pokazuje słabszym, do których należy dążyć. Dynamiczna strzelanka wciągająca, odrywająca się od szarego codziennego życia. Kolorowe lokalizacje świetnie wyglądają na ekranie smartfona, ale cały projekt zajmuje stosunkowo mało miejsca, więc nie musisz się martwić o pobieranie niepotrzebnych informacji. Pokaż strzelcom z całego świata, którzy zasługują na palmę w celowym niszczeniu wrogów!


Reklama

Pobierz KUBOOM ARCADE 0.2

Nowości w tej wersji
Added pumping for heroes and weapons. New category in the weapons section!
Added shops in Battle Royale, you can buy your gear right in the middle of the battle!
PASS - Battle Royale with your gear!
BAZUKA is a new weapon found on the map in Battle Royale!
informacje ogólne
wersja 0.2 (131)
Data umieszczenia 2020-10-11 05:16
rozmiar 37.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/15 11:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |