Opis:

Gra Dungeon Evil  to gra fabularna na Androida, w której musisz walczyć z niezliczonymi potworami i pozyskać wsparcie rycerzy, aby oczyścić świat z różnych stworzeń.

Po nagłym pełzającym niebezpieczeństwie świat upadł, tylko niewielkiej liczbie ocalałych udało się uciec na zimne ziemie, okrutne dla wszystkich, którzy przybyli. Teraz terytoria te muszą zostać oczyszczone z antagonistów, aby móc się osiedlić. Z czterech proponowanych opcji gracz wybiera totem i idzie niebezpieczną ścieżką. Wojownik jest genialny w walce w zwarciu, mistrzowsko władający mieczem. Łucznik może zaatakować kilku wrogów jednocześnie, a strzelec z bronią szybko niszczy każdego atakującego. Mag zajmuje się badaniami, niszczy wrogów różnymi mistycznymi działaniami.

Bohaterowi pomogą rycerze, ich lokalizacja jest wyraźnie widoczna na mapie w prawym rogu ekranu. W razie potrzeby schematyczną mapę można powiększyć, a następnie ponownie zwinąć. Na stronach znajduje się duża liczba elementów wyposażenia, należy je wybrać, ale biorąc pod uwagę ryzyko w postaci nadchodzących stworzeń.

Charakterystyczne cechy gry Dungeon Evil:

  • niszczenie tłumów demonów i potworów;
  • 4 klasy postaci;
  • pomoc rycerzy;
  • zbieranie sprzętu, broni, innych przedmiotów;
  • mapa lochów z opcjami eksploracji.

Jest wielu przeciwników, atakują tłumami i nieustannie starają się doprowadzić postać do kąta. Silny bohater może wytrzymać dużą liczbę obrażeń, nie panikuj, gdy liczba wrogów przekroczy limit. Na terytoriach będziesz musiał regularnie stawiać czoła bossom, którzy próbują cię przestraszyć swoimi wymiarami. Aby z nimi walczyć, kompetentne wykorzystanie dostępnych umiejętności jest niezwykle konieczne. Deweloper zapewnił również opcję automatycznej bitwy.

Projekt graficzny jest raczej skromny, istnieje wiele lokalizacji, ale są one tego samego typu i po pewnym czasie stają się nudne. Fabuła jest obecna, użytkownik otrzymuje ciekawą historię o nieoczekiwanej apokalipsie, jeśli części tekstu nie migałyby tak szybko na ekranie, byłoby jeszcze bardziej interesujące. Wskazówki tekstowe pomagają ustalić orientację. Po krótkiej adaptacji kontrola staje się znajoma, a bohater może bezpiecznie rozpocząć wyczyn!


Reklama

Pobierz Dungeon & Evil 1.0.140

Nowości w tej wersji
- 채팅시간 수정(현재 지역 기준)
- 길드 미접속 시간 확인 수정
- 1차 장비 옵션변경 수정
- 혼돈 미노 포탈 수정
- 무한의탑, 악마의 영역 재료 수집 버그 수정
informacje ogólne
wersja 1.0.140 (140)
Data umieszczenia 2020-11-29 19:34
rozmiar 90.77 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Wszystkie aplikacje BBOONG EO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/16 13:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |