Legends of Runeterra Znani
0 (0)

Legends of Runeterra Znani

Opis:

Gra Legends of Runeterra  to interesująca strategia karciana, w której musisz zebrać fajną talię z postaciami z League of Legends i pracować na drodze do zwycięstwa.

Na początku użytkownik przechodzi dość krótkie szkolenie, zagłębia się w niuanse mechaniki projektu. Głównym zadaniem jest prawidłowe łączenie kart i stworzenie zwycięskiej strategii zerowania sił wroga. 24 karty zajmują pozycje mistrzów, przedstawiają postacie z popularnego świata gier. W rolę zwykłego grają bohaterowie, którzy wcześniej nie zostali zauważeni. Karty są podzielone na 6 regionów, z których każdy ma niezwykłe umiejętności. Dzięki połączeniu bohaterów z różnych regionów powstaje silniejszy oddział.

Przeciwnikiem będzie prawdziwy gracz lub sztuczna inteligencja. W bitwie musisz atakować i bronić się. Atakując, najlepszym rezultatem jest zniszczenie ogniwa innej osoby. Reakcja obronna ma na celu zminimalizowanie uszkodzenia bazy. Sam nexus ma 20 punktów zdrowia, najmniejsza utrata w tym kierunku prowadzi do znacznego osłabienia wroga. Karty są układane przed polem, gdzie gromadzone są elementy pasywne i aktywowane są umiejętności. Gracz samodzielnie decyduje, czy użyć bohatera, czy poczekać na inną, bardziej odpowiednią sytuację.

Charakterystyczne cechy gry Legends of Runeterra:

  • turowe bitwy karciane;
  • 24 znaki z opcjami aktualizacji;
  • 6 regionów, w każdym unikalne umiejętności;
  • rozbudowa i dodanie talii;
  • Formaty PvP i PvE.

Projekt może pochwalić się ładną grafiką i żywymi efektami specjalnymi. Wzmocnienie jest dostępne dla bohaterów, polega właśnie na podniesieniu poziomu niektórych bohaterów, którzy często stawiają zakłady. Ponadto możesz wyciągać karty za zdobyte fragmenty lub monety. Czary magiczne mają również wybuchowe, szybkie lub wolne efekty. Cała drużyna czasami zależy od wyboru fazy ruchu, musisz dokładnie rozważyć magiczne frazy. Przemyślany system bonusów motywuje nowe zwycięstwa i pozwala śledzić postępy. Postaraj się zebrać talię w jak najkrótszym czasie i pokonać wroga niezwykłymi ruchami!


Reklama

Pobierz Legends of Runeterra Znani 03.05.015

Nowości w tej wersji
This patch, we're focusing on bugfixes and various quality of life improvements.

Full Patch 3.5.0 notes at https://playruneterra.com/en-us/news.

This patch:
-Bugfixes and various improvements
informacje ogólne
wersja 03.05.015 (305015)
Data umieszczenia 2022-04-14 05:16
rozmiar 115.94 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/17 10:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |