Opis:

Obszar gry F2  to mobilna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, w której pod postacią terrorysty lub komandosa musisz zmierzyć się z obcą drużyną w formacie dla wielu graczy.

Użytkownik jest określany, po której stronie chce grać, wybiera postać i przystępuje do wykonania niebezpiecznej misji. Na początku podaje się krótki czas, aby uczestnicy terroru mogli wzmocnić swoją kryjówkę i zastawić pułapki. Przedstawiciele sił specjalnych w tym okresie kontrolują budynek, wystrzeliwują drony w celu zbadania terytorium. Dzięki zablokowaniu sygnału przeciwnik może pozostać niezauważony. Bohaterowie używają różnych urządzeń do wykrywania wroga. Dla każdego instrumentu jednej drużyny drugi ma narzędzie przeciwne. Wirtuozeria korzystania z dostępnego sprzętu decyduje o jakości bitwy i prawdopodobieństwie zwycięstwa twojej drużyny.

Spośród dwóch tuzinów agentów o unikalnych umiejętnościach i urządzeniach każdy znajdzie najlepszy totem. Następnie możesz przemyśleć scenariusze manewrów taktycznych, biorąc pod uwagę cechy konkretnego bohatera. W przestrzeni trójwymiarowej należy zrozumieć, że niebezpieczeństwo może wyprzedzić z każdej strony. Okna, ściany, a nawet sufit można zniszczyć, ale w razie potrzeby można wzmocnić dowolną część budynku. Czasami terroryści mają zakładników, co powoduje, że zmieniają plan działania dla obu stron. Ważne jest dokładne przestudiowanie budynku, przeanalizowanie wszystkich ryzyk i szans oraz prawidłowe położenie nacisku.

Charakterystyczne cechy gry F2:

  • konfrontacja sił specjalnych z terrorystami;
  • ponad 20 bohaterów do wyboru;
  • zagłuszanie sygnałów wroga;
  • rozpoznanie dronów;
  • ekscytujące strzelaniny PvP.

Zarządzanie jest dobrze dostosowane do gadżetów mobilnych, niektóre opcje można indywidualnie dostosować. Postać może wykonywać różne czynności, wykonywać zakręty i przysiady. Elegancka grafika jest godna podziwu; praca w takich budynkach jest naprawdę interesująca. Produktywne działania i jasne wypełnianie misji zapewniają dostęp do dodatkowych skórek, dzięki czemu postać jest mniej wrażliwa. Spraw, aby przeciwnicy bali się twoich śmiałych i destrukcyjnych działań, niech trzymają się zasad podyktowanych przez twoją drużynę. Nie wszystkim przeznaczono przetrwać.


Reklama

Pobierz Area F2 1.0.60

Nowości w tej wersji
- Added a new opening trailer;
- Added three new agent bundles with discounts;
- Added new agent appearance display on the matching screen;
- Added channels for world chat in the lobby;
- Added region selection feature before login.

IMPROVEMENTS
- Upgraded anti-cheat mechanism;
- Emulators players now can no longer be matchmaking with Mobile Phone players;
- Improved report button which will be more obvious than before;
- Other bug fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 1.0.60 (60)
Data umieszczenia 2020-06-16 11:53
rozmiar 80.31 MB
polski nie
wymagania
android +
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/17 12:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |