Traffix 3D Zatłoczenie
0 (0)

Traffix 3D Zatłoczenie

Opis:

Gra Traffix 3D  to fajny symulator, w którym musisz kontrolować ruch samochodów na drogach miejskich, unikać wypadków, pomagać kierowcom w pokonywaniu trudnych skrzyżowań.

Użytkownik działa jako kontroler ruchu i kontroluje ruch na małej części określonego miasta. Pojazdy często mijają skrzyżowania, koncentrując się na wskaźnikach ruchu. Aby uniknąć kolizji i zapewnić bezpieczeństwo uczestników ruchu, konieczne jest włączenie i wyłączenie czerwonego światła na czas. Kierowcy nie szukają naruszeń i ściśle przestrzegają zasad. Zaczep występuje tylko z późną reakcją gracza. Zderzenia nie są szczegółowe, ale obecność incydentu wymaga ponownego przejścia poziomu.

Sytuacja jest widoczna z góry, środki transportu pokazano schematycznie. Przez dźwięk, rozmiar i ogólny zarys w celu odróżnienia samochodu od pociągu lub innego środka transportu. Na poziomie początkowym stosunkowo łatwo jest poradzić sobie z jednym widelcem. Punkt widzenia pozwala zauważyć samochody na długo przed skrzyżowaniem dróg. Później musisz pracować w trudniejszych warunkach, aby monitorować, co dzieje się w pobliżu kilku światłach jednocześnie.

Wielopoziomowe węzły powodują stres, czasem najbardziej niebezpiecznych stref nie można brać pod uwagę ze względu na tor zbudowany powyżej. Czasami zdarza się zamieszanie, gdy się spieszy, przełączanie odbywa się niepotrzebnie, ponieważ na górnych i dolnych drogach można jednocześnie iść w różnych kierunkach.

Funkcje gry Traffix 3D:

  • regulacja ruchu w miastach na całym świecie;
  • terminowe włączanie sygnalizacji świetlnej;
  • interakcja z różnymi pojazdami;
  • odblokowywanie nowych samochodów;
  • węzły wielopoziomowe.

Każde zadanie jest rozwidleniem jednej z wielkich metropolii. Idąc dalej, możesz podróżować po całym świecie, deweloper obiecuje stopniowe zwiększanie listy miast. Pomyślnie ukończona misja przynosi cenne monety. Minimalizm w grafice eliminuje rozpraszające niuanse, pozwala skupić się na rozwiązywaniu podstawowych problemów. Uważność i szybka reakcja będą kluczem do sukcesu na każdym widelcu!


Reklama

Pobierz Traffix 3D Zatłoczenie 5.2

Nowości w tej wersji
Difficulty tuning.
informacje ogólne
wersja 5.2 (39)
Data umieszczenia 2020-10-11 05:16
rozmiar 31.84 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/18 10:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |